İnstagram Fake Hesap Açma Yöntemleri

Günümüzde bir çok kişi sosyal medyada kendi asıl hesapları dışında bir çok sate hesap ( Fake) açarak kimsenin görmesini istemediği işleri bu şekilde hallediyor örneğin instagramda bir fake hesabınız var asıl hesaplarınızdan takip etmediğiniz biri bir snap attığını farz edersek hesabıda gizli ise onu göremezsiniz ancak hemen fake hesabınıza girip onu takip ederek şüphe çekmeden onun snaplarını, videolarını, fotoğraflarını beğenebilirsiniz. Şimdi bizde sizlere kusursuz bir İnstagram fake hesap nasıl açılır, fake olduğu nasıl anlaşılmaz gibi sorularınız için bir kaç tavsiyede bulunacağız. Siz değerli okurlarımızında aklında güzel fikirleri var ise alt taraftan bizlere yorum olarak gönderebilirsiniz. İnstagram Fake Hesap Açma Yöntemleri ;

İlk olarak kişiyi belirlemekle başlayalım, fazla ünlü olmamasında fayda var çünkü ünlü bir isim olur ise tanıyan çıkma imkanı her zaman daha yüksek olacaktır.

Türk kişiler seçmeye çalışın ben yabancılar daha güzel/yakışıklı demeyin belli olabilir çünkü yüz şekilleri vs. bazılarında aşırı farklılık gösteriyor.

Bulduğunuz bu kişinin resimlerini alır iken dikkat etmeniz gereken diğer konu fotoğrafların kalitesidir çoğu zaman screenshot alıp kırparız görüntüye bakmayız bile. Bunun yerine bir başka yöntem olarak resimin url adresini kopyalayıp sistem üzerinden indirmek bunun için Google üzerinden DowlandGram yazarak yada linke tıklıyarak ulaşabilirsiniz.

Eğer zamanınız var ise fotoğrafları arka arkaya atmayın günlere bölün günde bir veya iki adet olmak üzere paylaşın zamanınız yoksa ise on dakika arayla fotoğrafları atın.

Tabiki fotoğraf sahibini engellemeniz gerekecek bunun sebebi ise fotoğraflarının kullanıldığını görmemesi. Bunu yaparken takipçi listesindeki kişileride engellemeniz yararınıza olacaktır her hangi bir şikayet almamak için.

Profilinizi düzenler iken Biyografi kısmına bir okul ismi ekleyin, okul sayfası varsa takip edip okulun adı geçen itiraf sayfalarınıda takip etmeniz yararınıza olacaktır.

Biyografinize gt, takip edeni takip ederim, takip et ediyim tarzı kelimeleri koymayın.

Genel olarak kişisel sayfaları takip edin, yaptığınız takiplerin beğeni olarak karşılığını verirseniz sosyal medyada her zaman geri dönüş sağlar. Takip etiklerinizin sayısı takipçilerinizden az olmasına önem gösterin.

Takipçi kazandırma sayfaları, like sayfaları ve bunlara benzer sayfaları takip etmeyin.

Biyografinize hemen “Yeni Hesap” “Eskisi Kapandı Bundayım” “Yeni Hesap Tanıdıklar Eklesin” gibi kelimeler katmayın bu sizi çok kolay ele verebilir.

Yazdığımız bu bilgileri kullandıktan sonra sizlerin fake olduğunuz artık neredeyse anlaşılmaz bir hal alacaktır bu sayede İnstagram denetimlerininde göz önünden kalkmış olacaksınız. Hesabınız askıya alınmayacaktır.

Tavsiye Yazı: İnstagram takipçi kasma yöntemleri

Bir önceki yazımız olan İnstagram Türkçeye Çevirme başlıklı makalemizde İngilizce instagram hesabını Türkçe yapma, instagram dil değiştirme ve instagram dili Türkçe yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status