İnstagram Takipçi Kasma Yöntemleri

İnstagram kullanıcıları için takipçi bazen gereğinden fazla anlam ifade edebiliyor. Takipçi sayısının çok olmasını isteyenler takipçi hilesi,takipçi kasma yöntemleriyle ilgileniyor. Biz sizlere instagram takipçi hilesi değil fakat  doğal yollarla takipçi kasma tekntiklerini göstereceğiz. Doğal yollarla takipçi kasmanız hesabınızın sağlığı açısından daha iyidir,ileride zarar gelmez,kapanmaz,beğenileriniz ve görüntülenmeniz maksimum olur.

Neden Doğal Yollarla Takipçi Kasmalısınız?

Doğal yöntemlerle emek verek oluşturduğunuz hesaplar kapanmaz ve takipçi sayısı düşmez. Beğeniler hem çok olur hem de görüntülenme çok olur. En büyük avantajı tabii ki hesabın kapanmıyor oluşudur,hileyle kasılanlar elbet kapanır. Hileyle kasılan bir hesap zaten beğeni ve görüntülenme olarak düşük performansta kalacaktır,insanların ilgi alanına göre değil hileyle geldiği için beğeniler,insanlar hızlıca takibi bırakacaktır. Eğer sadece 1-2 tane sayfanız varsa ve bunlara önem veriyorsanız kesinlikle organik takipçi kasabilirsiniz. Üstelik işe yarar ve çok kolaydır yöntemler. Şimdi bu yöntemlere değinelim.

 

Takipçi Kasma Yöntemleri

→ Bol bol paylaşım yapın,paylaşımlar mutlaka etiketli olsun.

→ Paylaşımlarınız özgün olsun,üzerinde logonuz olsun mümkünse

→ Paylaşımlarınız arasında video olsun ara sıra. Video sayfaya emek verildiğini gösterir,aynı şekilde logonuzu eklemeniz de. İnsanlar bir sayfayı takip etmek istediğinde o sayfanın kendine verdiği değeri görmek ister. Sizin değer vermediğiniz sayfaya başkaları  hiç vermez

→ Paylaşımlar düzenli olsun,günlük 4 tane atıyorsanız ertesi günde 4 tane atın.

→ Sayfa açıklamanız düzgün ve net olsun,fazla süslü  açıklama yapmayın

→ Sayfada kullandığınız Türkçe düzgün olmalı

→ Yorum atanlara ilgi göstermeyi ihmal etmeyin

→ Güncel olaylara duyarsız kalmayın. Güncel olaylarla ilgili paylaşım yapın ve etiketlemeyi unutmayın

Bir önceki yazımız olan İnstagram:Takip İsteği Gönderdiğim Hesapları Nasıl Görebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status