Instagram Fotoğraf İndirme Uygulaması “FAST SAVE”

Instagram Fotoğraf İndirme Uygulaması “FAST SAVE”

Instagram milyonlarca kullanıcı ile sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi. Fotoğraf ve video üzerine her şeyin paylaşıldığı günlük milyonlarca aktif kullanıcısının olduğu bir uygulama. Ancak en büyük problem beğendiğimiz fotoğraf, video ve stories (hikayeleri) indiremiyor olmak. Instagram üzerinde böyle bir durum hala mevcut değil.

Fotoğraf ve videoları indirebilmek için 3. parti uygulamalar gerekiyor ancak çoğu ücretli veya zahmetli geliyor.  Bu yazımızda sizlere en hızlı ve kolay kullanımı olan instagram görsel indirme programı Fast Save’i tanıtacağız.

Instagram Fotoğraf İndirme Uygulaması "FAST SAVE"
Instagram Fotoğraf İndirme Uygulaması “FAST SAVE”

Instagram hesabınız halen yabancı bir dilde ve onu Türkçe yapmak istiyorsanız bu makalemiz tam size göre İnstagram Türkçeye Çevirme

 

  • FAST SAVE

Fast Save Instagram üzerinden çok hızlı ve pratik şekilde fotoğraf indirmenizi sağlayan bir 3. parti uygulamadır. Tamamen ücretsiz olup diğer uygulamalardan farkı ise pratik oluşu. Tek yapmanız gereken uygulamayı yüklemek ve Instagram’a girmek.

Fast Save sadece Android cihazlarda değil IOS işletim sistemli cihazlarda da destek vermekte. Yani apple kullanıcıları da bu hizmetten faydalanabilecek.

Fast Save Android Cihazlarda İndirmek İçin : BURAYA TIKLAYIN

Fast Save IOS Cihazlarda İndirmek İçin : BURAYA TIKLAYIN

 

  • Nasıl Kullanılır?

Öncelikle uygulamayı indirin ve cihazınıza yükleyin. Uygulama yüklenmesi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. (Herhangi bir üyelik veya ücret istemez)

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra tanıtım bölümüne göz gezdirebilirsiniz. Sonrasında karşınıza çıkan Fast Save etkinleştirme butonuna tıklayın. Aslında bu kadar !

Uygulamayı etkinleştirdikten sonra Instagram’a girin ve profili “herkese açık” olan hesaplarda indirmek istediğiniz fotoğraf, video ve ya hikayenin linkini kopyalayın. Link kopyalayabilmek için fotoğrafta sağ üstte bulunan 3 nokta butonuna tıklayın ve “Bağlantıyı Kopyala” deyin. Bildirim panelini kontrol ettiğinizde Fast Save’in çalıştığını göreceksiniz.

Linkini kopyaladığınız görsel veya video otomatik olarak telefonunuza indirilecektir. İndirilen dosyalara ister galerinizden isterseniz de Fast Save uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan İnstagram Fake Hesap Açma Yöntemleri başlıklı makalemizde ban yemeden instagram fake hesap açma, gerçekçi fake hesap yapma ve insta fake nasıl açılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status