Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Türkiye 2022

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri sizler için Keşfete Düşme Saatleri hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik. İşte sizler için hazırladığımız TikTok Keşfet Saatleri Ne Zaman yazımızın detayları.

Tiktok keşfete düşme saatleri, birçok Tik Tok yayıncısı için inanılmaz zamanlar çünkü bu süre zarfında gelir kazanmak üst seviyeye çıkarmak Tik Tokerler için fırsat niteliğinde olabilir. Bu taktik sayesinde video yüklendiği zaman, keşfet sekmesine düşmesi sebebi ile, beklediğiniz izlenme ve beğeni seviyesinin çok daha üstüne çıkarak bir çok kişiye erişir bu sayede daha fazla gelir elde edebilmek mümkün olmakta.

Tik Tok Keşfete Düşme Saatleri

Tik Tok Keşfete Düşme Saatleri bir kazanç getirme imkanı sağladığı için yayıncılar için kesinlikle takip edilmesi gereken bir konudur. Belirlenmiş olan bu saatler arasında yapacağınız yüklemelerin keşfet sekmesine düşmesi daha kolay olur. Bir diğer belirtmemiz gereken konu ise beğeni ve takipçi sayınız da olacak olan artışlardır yayınlama saatiniz bu konu ile alakalı bir şekilde ayarladığınız zaman gözle görünür bir şekilde takipçi ve beğeni kazanabilirsiniz. Keşfete düşme saatleri şahsi hesaplarınız için bakıldığı zaman kişisel olabilir ve sizin hitap ettiğiniz topluluğun kitlesine göre değişebilmektedir. Keşfet saatleri için 

 • İstatistiklere girin
 • Açılan seçenekler arasından görüntülenme istatistiklerini bulun.
 • 24 Saatlik olan zaman dilimini seçin
 • Belirlenen saat aralığını kaydedin.
 • Paylaşım yapacağınız içerikleri bu zaman aralığında paylaşmaya gayret gösterin.

Tiktok Keşfet Saatleri Tablosu

TikTok keşfet saatleri tablosu içerisinde bulunan saatlere dikkat edilerek paylaşımlar yapılırsa izlenme, takipçi ve beğeni sayınız da artış gözle görülür şekilde bir artık yaşanacaktır.

 • Pazartesi ( 20.30 )
 • Salı ( 21.00 )
 • Çarşamba ( 19.45 )
 • Perşembe ( 22.00 )
 • Cuma ( 21.00 )
 • Cumartesi ( 18.30 )
 • Pazar ( 15.00 )

Tiktok Keşfet Saatleri 2022

Tiktok keşfet saatleri 2022 bilgileri, kullanıcıların performans ve uygulamanın özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ancak şuan için kullanılabilecek saatler yukarıda vermiş olduğumuz gibidir. Tabiki uygulama içinde aktif olmak, anlık olarak takip etmek istatistikleri kontrol etmek, fazla izlenen ve buna istinaden fazla kazanç sağlayabileceğiniz bir hesabınızın olması konusunda sizlere destek olacaktır.

Tiktok Ta Saat Kaçta Video Atılmalı

Tiktok ta saat kaçta video atılmalı sorusunun cevabı her zaman Tiktok uygulamasını yeni kullanmaya başlayan yada içerik paylaşımını düzeli hale getiren kişiler tarafından merak konusu olmuştur. Yukarıda verilen Keşfete düşme saatleri ve şahsınıza ait istatistiklerinizi kontrol ederek paylaşım yaptığınız zaman sizlerin büyük ölçüde başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Tiktok Keşfet Hilesi

Tiktok Keşfet hilesi internette aratıldığı zaman birçok içeriğe ulaşmanın mümkün ancak böyle bir taktik yok. Bu yöntem dışında, ücretli bir çalışma alarak yani sosyal medya paketleri satan uygulama veya siteler aracılığı ile destek almanın mümkün. Sosyal medya paketi satışları yapan sitelerin geneli belirli bir uygulama için değil sosyal medya uygulamalarının geneli için sizlere avantajlı paketler sunabilirler hesabınız hızlı bir şekilde geliştirip hedeflediğiniz konuma gelebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status