İngilizce Kullanarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

İngilizce bilgisiyle internetten para kazanmanız mümkün. Günümüzde ingilizce her ne kadar çok bilinir olsa da ükemizde bilmeyeni de çok bir dil. Şahsen ben bilmiyorum. İngilizce bilmek demek daha çok kaynağa ulaşmak demek ve bilmeyenler arasında köprü görevi görmek,bölgemizce sömürülmemiş içerik ve bilgileri anlayıp buraya getirmek demektir.

İngilizce Kullanarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Çeviri yaparak: İnternet sitelerine çeviri makale yaparak para kazanabilirsiniz. Bu hem kısa hem de pratik  bir yöntemdir.,

Blog yazarak: İngilizce siteler  adsense reklamlarından ciddi paralar kazandırır. Özellikle dolar üzerinden kazanıp TL birimine çevirmek harika bir kazançtır. İngilizce bilenler Türkçe blog açmaz zaten.

Freelancer çalışın: İnternette freelancer iş imkanı bulabilirsiniz. Bazı bu tip internet sitelerine üye olarak sizden istenen çevirileri yapabilirsiniz.

Ben ingilizce bilseydim mutlaka blog açardım çünkü  blog demek direktman size ait olan bir iş demektir.İngilizce blogunuzda bir tıklama tek seferde 2-3 tl dahi verebilir  ve  1000 hitli bir blogun günlük kazancı dahi minimum 20 tl ve üzeri olabilir ki 1000 hit zor değildir rahatlıkla 50k yapabilir benim kadar tecrübesi olan herhangi biri.

Çeviri yapmak ise zaten klasik ve akla gelebilecek yöntemlerin başında gelir. Blog sahibiyken de yapılabilir ingilizceniz boşta durmasın çalışsın 😀 Ben olsam çeviriden kazandığım parayla blogumu geliştirirdim. Örneğin bugün benim bloguma 1000 kişi geliyor ve insanlar reklama zor tıklıyor,tıklasa bile az para geliyor çünkü TL reklam fiyatları düşük ve insanlar reklama tıklamayı sevmiyor.

Tavsiye Yazı: Anket doldurarak para kazanılır mı?

Bir önceki yazımız olan A4 Kağıdı Boyutu Ölçüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status