Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?

İnternetten para kazanma konusunda çokca yöntem söylenir. Anket doldurarak para kazanma,anket doldurarak ayda 1000 tl kazanmak gibi. Aslında işin sırrı emek vermekte gizlidir fakat herkes kolay yönden para kazanma yöntemleri aramaktadır. Çokca anket sitesi vardır sizlere anket doldurarak para kazanmayı vadeden.

Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?

Hayır cevabını çoğunuz duymak istemesede cevap hayır. Yani anket doldurarak para kazanılsaydı sizce insanların hepsi bu ya da çoğunluğu arasında bu yaygınlaşmaz mıydı? çok kolay bir yöntem değil mi? bir yerde çok kolaylık varsa orada ya para yoktur ya da illegal iş vardır. Çok çok fazla anketler doldurarak belki ufak miktar para kazanırsınız fakat gerçekten ufaktır ve sürekliliği bile yoktur. Anket firmaları genellikle 5 anket doldurduğunuz zaman paranızı vereceğiz der ve 4 anket sonra genelde anket vermezler.

 

Peki İnternetten Para Kazanmanın Yöntemleri Neler?

Örneğin blog yazmak en bilinen  yöntemlerden biridir. Fakat tecrübesiz kişiler acemice bu işe girişerek çok vakit kaybettiği için zaman kaybederler. Çünkü blog açar açmaz para kazanacaklarını,blog açtıklarında dünyanın gözünün bu blogda olduğunu sanarlar. Halbuki blog açmak bile insanın doğuşuna benzer, tamam doğdun fakat gerisi nasıl yaşayacağına bağlıdır. Blog açmak en klasik yöntemdir ve sağlam içerik olmadan para kazanamazsınız blogdan. Ayrıca tecrübeli biri olmadan  çok vakit kaybedersiniz,bilenden destek almalısınız. Bunun dışında internetten para kazanma konusunda çokca yöntem vardır fakat önemli olan bilinen yöntemleri değil, bilinmeyen özgün fikirleri hayata geçirmektir. Blog açma yönteminin en yaygın olmasının sebebi bilginin sonsuzluğudur. İnsanlar sürekli bir bilgiye ihtiyaç duyar ve blog sahipleri bir araştırma yaparak bazı konulara özel blog açar ve o konuda az sayıda site olduğu için kendisi kolayca tekel olma şansını yakalar.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Satış Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status