En İyi Ücretsiz Dosya Kurtarma Programları

MiniTool Power Data Recovery Free

MiniTool Power Data Recovery Free , kurulum sırasında size temel tavsiyelerde bulunan tek programdır.
Yazılımı, eğer pcnizdeki bir hard disk bölümü için kullancaksanız , geri dönüşüm yapacağınız hard diske yüklemeyin.
Bu uygulama ücretsiz evet ama kazanç sağlayabilmeleri için birde ücretli versiyonu mevcut tabiki bir kaç kısıtlaması var sizlerde göreceksiniz.
Yalnızca 1GB veriyi kurtarabilirsin ,daha sonra tarama sonuçlarına bakma istersen bu özelliğe sahip değilsin ve bir kaç seçenekten daha faydalanamıyorsunuz ama bu uygulama halen gerçekten çok yararlı ve faydalı olabiliyor denemesi bedava.
Ha birde söylemeden geçmeyelim arada reklam koyulu buda kabul edilebilir dibiliriz.
Bence bizim için sıkıntı sadece 1 GB kurtarması bu zamanda kime yeterki neyse belki iş görür ha tabi paranız var ise ücretli sürüme geçirip dilediğiniz kadar veri kurtarabiliriniz.
Taramaları belirli dosya türleriyle sınırlandırabilirsiniz ve MiniTool Power Data Recovery Free, dosyaları bile göremediğiniz bölümlerden geri alma yeteneğine sahiptir ve fotoğraf , video , ses dahil çıkarılabilir sürücüler için destek sağlar.
Taramalar hoş bir şekilde hızlı ve sonuçlar tam olarak aradığınızı bulmayı kolaylaştırmak için aranabilir.
Dikkatinize değer veren mükemmel bir yazılım parçası.

Disk Drill

Rahat ve basit bir arayüze sahip olan Disk Drill , dosya kurtarma işlemini çok basitleştirir.
Diğer çoğu karmaşık programla uğraşmanıza gerek yok ve program yerel ve taşınabilir sürücüler ile hafıza kartlarını taramak için kullanılabilir.
Seçtiğiniz sürücünün taranmasını gerçekleştirdiğinizde, türüne göre gruplandırılmış kurtarılabilir dosyaların bir listesini ulaşırsınız ve görüntü dosyalarını önceden önizleme seçeneğiniz vardır.
Başarı oranı yüksek basit, etkili bir araçtır.

Veri kurtarma konusunda biraz sıkıntı yaşayan herkes için hoş bir dokunuş gibi görünen şey, program ilk çalıştırıldığında hızlı bir eğiticinin eklenmesidir.
Ancak tabiki çoğu ücretsiz programda olduğu gibi bundada reklamlar mevcut ücretli sürüme yükselterek tüm reklamlardan kurtulurken programın tüm seçeneklerine ulaşma imkanınız olur.
Disk Drillhem macOS hem de Windows için kullanılabilir.

Pro’ya yükseltme, yazılımın kullanılabileceği bilgisayar sayısını artırır ve gelişmiş tarama ve daha geniş dosya sistemi desteği gibi daha fazla seçenek açar.
Ancak çoğu insan için ücretsiz sürüm çoğu gerekli şeyi kapsamaktadır yanisi sizlere aslında ücretsiz sürüm bile yeterli olacaktır diye tahmin ediyorum.

Easeus Data Recovery

İşleri güzel ve basit tutmak için easeus data recovery , kayıp dosyaları kurtarmanın kolay ve erişilebilir yüzüdür.
Programı başlattığınızda, kurtarılabilir veriler için hangi sürücüyü taramak istediğinizi soran bir ekran sunulur , ardından Tara düğmesine basmanız yeterlidir.
Yapılandırılacak seçenek yok, ancak tam olarak bir dosyanın neresinden kaybolduğunu biliyorsanız, işleri hızlandırmak için taranacak bir klasör belirleyebilirsiniz.

Sonuçlarda gezinmesi kolay bir Explorer tarzı görünümde sunulur, ancak ne yazık ki bulunan dosyaların kalitesine dair bir gösterge yoktur bir önizleme seçeneği olsa da.
Ardından ilgilendiğiniz dosyaları seçebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Programın ücretsiz sürümünün yalnızca ücretli sürümüne yükseltme yapmadan önce 2 GB’a kadar veri kurtarmanızı (varsayılan olarak 500 MB, ancak bu programın içinden artırılabildiğini) unutmayın.
Tam bir sabit disk kurtarma işlemi için bu yeterli olmamakla birlikte, gerektiğinde en önemli dosyalarınızı geri almanıza yardımcı olmak için yeterli olmalıdır.

Recuva

Veri kurtarma programının bir parçası olarak, Recuva kendine özel bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başardı ve nedeni aslında bariz ortada.
Program sadece sabit disklerden ve hafıza kartlarından değil iPod’unuzdan da verileri kurtarabilir.

Bazı veri kurtarma araçları basit bir arayüze sahipken bunu kolaylaştırırken, Recuva bir şey daha ileri götürür ve tüm süreç boyunca sizi bir sihirbazla yönlendirir.
Tüm kurtarılabilir verileri izlemek için uzun bir derin tarama gerçekleştirebilir veya belirli bir şey arıyorsanız aramayı sınırlandırabilirsiniz.
Ek bir özellik olarak , programın ana özelliğinin tam tersini yapan güvenli bir silme seçeneği vardır böylece artık gerekmediğinizden emin olduğunuz dosyaları siler ve kurtarılamaz hale getirir.

Programın bir dezavantajı, uygulamanın Pro versiyonunun ağır bir şekilde reklamla tanıtılmasıdır eğer maddi yönden sıkıntınız yok ise bilgisayarınızda bulunması gerekebilen bir programdır.

UnDeleteMyFiles Pro

“Pro” kelimesinin ismine dahil edilmesine rağmen, bu program hala ücretsizdir; Aslında, profesyonel olmayan bir sürümüde yok.

UnDeleteMyFiles Pro’nun görünüşü çekici olmayabilir, ancak burada yalnızca veri kurtarma yerine, birden fazla araç olduğundan dolayı sizi o yönden kendine çekebilir.

Dosyaların kalitesinin (veya kurtarılabilirliğinin) bir göstergesi olmadığından kurtarma biraz zarar görebilir ve kaybolabilir , bulunan dosyanın makul bir durumda olduğunu düşünmeniz gerekir.

Veri kurtarma söz konusu olduğunda, sıralamak zorunda olduğunuz listenin boyutunu azaltmak için belirli dosya türlerini arama yeteneği dışında pek fazla özelliği bulunmuyor.

Ekstralar açısından, temel olarak sürücünüzü yedekleyen bir disk anlık görüntü aracı da alırsınız; böylece boş zamanlarınızda verileri, güvenli bir dosya silme aracını ve e-posta kurtarmayı kurtarabilirsiniz.
Bu mutlaka grubun en iyisi olmasa bile denemeye değer.

Bir önceki yazımız olan En iyi Nickler 2019 başlıklı makalemizde en güzel nickler, en güzel nickler 2019 ve en iyi nickler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status