WhatsApp Herkesten Silinen Mesajları Görme

WhatsApp’ın yakın zamanlarda bir çok değişiklik yaptığını biliyoruz, bildiğiniz üzere WhatAapp bir güncelleme yayınladı ve yolladığınız mesajların karşı taraf görmeden yada gördükten belirli bir saat içerisinde geri almanızı, tamamen her yerden silmenizi sağlayacak bir güncelleme oldu fakat bazı uygulama yardımı ile bizler bu yazılan vede daha sonra silinen mesajları tekrardan nasıl bulabiliriz onu göstereceğim aslında yerine göre güzel bir uygulama olduğunu söylemek gerek. Tabii güven konusuna gelecek olur isek sonuçta 3.Taraf kişilerin yayımladığı bir uygulama ne kadar güvensek bazen sıkıntı olabiliyor bu nedenle sizler aşırı özel mesajları vs. bu uygulama üzerinden kontrol etmenizi tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlarınız arasında, aile içerisinde, kız/erkek arkadaşınız bazen yanlış olarak sizlere mesaj göndere biliyor kimi zaman o mesajlar gerçekten önemli derecelere ulaşabiliyor. Aklınızda soru işareti kalacağına öğrenmek en iyisi değilmi. Bazen öğreneceğiniz şeyler sizler için iyi olmayabilir o nedenle dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama bir okadar basit aslında ve oldukça kullanışlı her koşulda sizlere silinen mesajları göstemekte. Kişi olarak gelen mesajlar , gruptan gelen mesajlar ayırt etmeksizin uygulamaya girerek görebilmektesiniz böylece WhatsApp silinen mesajları geri getirme işleminiz gerçekleşmekte yazıyı okuyabilirsiniz hemde tek bir uygulama yardımı ile uygulama aslında şimdilik güvenli olarak görünmekte uygulamayı indirdiğiniz vakit sizlere yükleme esnasında istediği izinleri onaylamanız gerekmekte bu izinler şöyle aşağıdaki resimdeki gibi göreceksiniz hepsine izin verin ve daha sonra uygulamaya giriş yapın evet artık bundan sonra sizlere birisi herhangi bir yerden yazıp mesajını sildiği zaman bu uygulama sayesinde WhatsApp silinen mesajları görme imkanınız olacak.

Uygulamayı indirmek için : TIKLAYINIZ

Tavsiye Konu : En Şık WhatsApp Duvar Kağıtları

Bir önceki yazımız olan En Şık WhatsApp Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde whtasapp arka plan, whtasapp arka plan ekranı ve whtasapp arka plan fotoğrafı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status