En Şık WhatsApp Duvar Kağıtları

WhatsApp duvar kağıtları, kullanıcılarına arkadaşlarıyla sohbet ederken hoş ve güzel bir arka plan belirleme seçeneği sunar. Bu özellik, uygulamanın üstün özellik listesine harika bir ektir.WhatsApp duvar kağıdını indirerek sohbetlerinizi daha ilgi çekici hale getirin.

1.Çeşitli kalp beyaz ve siyah çakıl taşları ile güzel kalp şeklinde çakıl. Hoş ve naif bir arka plan gayet kullanışlı.

2.Mini bir kapta duran jöleler WhatsApp duvar kağıdı. İnsanın doğası gereği yiyesi gelebiliyor tabi , Eğer sizde beğendiyseniz kesinlikle WhatsApp sohbet ekranınız için tasarlanmış bu duvar kağıdını seveceksiniz. Duvar kağıdı, ağzınızı suyla doldurur, çünkü şekerle kaplı lezzetli jöleden oluşur.

3.Sarı-kırmızı kombinasyonunda cızırtılı ateş ile 3 renkte yanan Gitar duvar kağıdı. Müziğe meraklıysanız ve gitar çalmayı seviyorsanız, bu ateş ve gitar kombinasyonunu WhatsApp sohbet ekranınıza arka plan duvar kağıdı olarak ekleyebilirsiniz.

4.Çilek ile süslenmiş enfes puding duvar kağıdı. Bu mükemmel görünen pudingi sohbet arkaplanı olarak ekleyerek sohbetlerinizi daha tatlı yapabilirsiniz.

5.Pembe tonlarında kelebek tasarım duvar kağıdı. Doğa ile ilgili şeyler sizi daha fazla etkiliyorsa, bu güzel kelebek duvar kağıdını sohbet arkaplanınıza ekleyebilirsiniz.

6.WhatsApp sohbet ekranı için muhteşem çiçek duvar kağıdı. Bu çekici çiçek duvar kağıdını ekleyerek sohbetinizin arka planına muhteşemlik katabilirsiniz.

7.Gerçek güzelliği gösteren, iki renk tonunda kuru yaprak duvar kağıdı. Bu duvar kağıdını ekleyerek sohbet arkaplanınıza sanatsal bir görünüm verebilirsiniz.

8.Sohbet ekranınızı güzel hale getirmek için bir sualtı gitarı duvar kağıdı. Gitar çalmak senin tutkunsa ve denizide seviyorsan. Bu su altı gitar duvar kağıdı, sohbet arka planı olarak ayarlamanız için idealdir.

9.Çekici kırmızı dudakları ortaya çıkarırken çiçeklerle süslenmiş bir kadın yüzü. Bu şık tasarımlı duvar kağıdı kesinlikle WhatsApp sohbet ekranınızı şık hale getirir.

10 . Gökyüzünün altında, sayısız yıldız ve karla kaplı kayayı gösteren duvar kağıdı. Bu eşsiz ve manzara duvar kağıdı ile WhatsApp duvar kağıdınıza şıklık katın.

11.Çok popüler Burj Khalifa’yı gösteren Dubai manzaralı duvar kağıdı. Eğer büyük ve şık binaları seviyorsan, WhatsApp sohbet ekranına bu güzel duvar kağıdını ekleyerek her gün bu sevgini pekiştirebilirsin.

12.Rengarenk çikolata duvar kağıdı, sohbet ekranına lezzetli bir görünüm kazandırmak için. WhatsApp sohbet arkaplanınızı bu duvar kağıdı ile daha renkli ve çekici yapın.

13.Güzel Sonbahar mevsimini gösteren, farklı renklerde yapraklar. İyi görünmesi için bu mevsimlik duvar kağıdını WhatsApp sohbetinize ekleyin.

14.Paris’in ünlü Eyfel Kulesi gökyüzüne dokunuyor. Bu WhatsApp duvar kağıdını kullanarak dünyanın yedi harikasından birini telefonunuzun ekranına ekleyin.

15.WhatsApp sohbet ekranınız için göz kamaştırıcı bir doğa duvar kağıdı. Bu duvar kağıdı ile WhatsApp’ınızın sohbet ekranına güzellik ile birlikte sadelik ekleyebilirsiniz.

16.Birbirlerini seven iki küçük kuşun çekici bir duvar kağıdı. WhatsApp sohbet ekranınıza bu sevgi dolu duvar kağıdını ekleyerek doğanın güzelliğini yeniden yaşayın.

17.Su damlacıkları ile Kırmızı kalp duvar kağıdı. Bu duvar kağıdı, kendi içinde kırmızı olan kalbi vurgulayan ayrı bir güzelliktir.

18.Mükemmel manzarası ile bir tekne. Eğer gerçek bir doğa aşığıysanız, bu büyüleyici duvar kağıdını sohbet ekranınıza ekleyebilirsiniz.

19.Sohbet ekranınızı daha canlı hale getirmek için çeşitli renklerde su kabarcıkları.

20.Çocuklarıyla bir leopar duvar kağıdı. Duvar kağıdı, bir anne ve çocukları arasındaki gerçek sevgi bağını gösterir.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Ne Zaman Çıktı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status