Vodafone 2GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 2GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 2GB Bedava İnternet Kampanyası
Vodafone 2GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiyede ve daha bir çok ülkede indirimli paket ve tarifeleri ile bilinen Vodafone operatörünün bir kampayansından sizleri haberdar etmek isterim. Bu yazımızda Vodafonenin pek eskimemiş olan kampanyası ile birlikte cep telefonlarınızdan herhangi bir tutar ödemeden ilk ay boyu ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz Vodafone bedava internet kampanyasını sunuyoruz.

Vodafone daha iyi hizmet ve uygun tarifeler yanında uzun zamandır devam etmekte olan kampanyaları arasında bulunan ABONE SUPER 2GB isimli paketli ile sizlerde tamamen bir ücret ödemeden Vodafone bedava internet sahibi olacaksınız. Bu işlemi yaparken gönderdiğiniz SMS bile ücretsizdir. Ek olarak bilgi vermemiz gereken konu ise paketi uyguladıktan sonra yenilenmemesi için paketin iptalini vermemiz gerekecektir. Uyguladığınız paketi iptal etmemeniz durumunda her ay hattınıza TL yüklemesi yaptıgınızda ilk yüklemenizde paket ücreti alacaktır. Aslen paket ücreti 35 TL dir ancak ilk paket yapımına özel olarak ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Vodafone operatörü bu hizmetini sadece yurt içi kullanım için izin vermekte yurt dışında bu paketten faydalanamazsınız. Yaptığınız paket bittikten sonra eğer başka bir paketiniz yoksa hattınızda TL varsa TL’den kesilecektir. Bahsettiğimiz bu paketten Vodafone Faturalı kullanıcılar faydalanamamaktadır bu kampanyadan sadece Vodafone faturasız hat bedava internet kampanyası olarak geçerlidir. Bu kampanyadan bir defa yararlanan kullanıcılar tekrardan bu kampanyaya katılamaz ücretsiz internetten faydalanamazlar. Yolladığınız mesaj ile ücretli paketiniz hattınıza tanımlanır ancak yukarıda belirttiğimiz gibi ilk ay ücretsiz. Kampyanyaya başvurmak için herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamaktadır, tüm bireysel Vodafone aboneleri katılabilirler. Katılım için gerekli olan ABONE SUPER2GB yazıp 3636’ya SMS göndermektir, göndereceğiniz SMS için ücret ödemezsiniz. Kampanyayı test ettik ve kullandık. Sosyalhanem Genel Blog üzerinden yeni öğrendiğimiz ve aktif çalışan kampanyaları sizlere sunmaya devam edeceğiz. vodafone bedava internet paketi 2019 tarihinde de devam edecek gibi görünmektedir. Hizmetten faydalanmayan kullanıcılar mevcut ise hemen katılmalarını tavsiye ederim. Diğer Vodafone kullanıcıları içinde faydalı olacağını düşünüyorsanız makalemizi iletebilir onlarada yardımcı olabilirsiniz.

Faturasız 2GB Bedava İnternet

Faturasız 2GB Bedava İnternet
Faturasız 2GB Bedava İnternet

İlk ay ücretsiz olmasından faydalandığımız kampanyalardan biri olan Abone Süper 2GB internet paketi makalemizdede bildirdiğimiz üzere ilk ay ücretsiz devamı halinde ücretlidir. Eğer hattınızda daha önce bu kampyanyaya dahil olduysanız yararlanamazsınız abonelik için ücret keserler. Hattınıza tanımladığınız takdirde ilk ay Vodafone ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilir ancak devam edip yenilendiğinde ise 35 TL tutarında bir ödeme durumunda olursunuz. Bu hizmeti ilerleyen aylarda devam etmesini istemiyorsanız iptal etmeniz gerekmektedir. Nasıl iptal etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız aşağıda makalemizin devamında anlatacağız.

Abone Süper 2GB Nasıl İptal Edilir?

Abone Süper 2GB Nasıl İptal Edilir?
Abone Süper 2GB Nasıl İptal Edilir?

Bir sonraki dönemde Abone Süper 2GB internet paketini yenilemek istemiyor yada artık kullanmayacaksanız çok rahat bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Abone Süper 2GB internet paketini iptal etmek için = IPTAL SUPER2GB yazarak 3636’ya ücretsiz mesaj göndererek bu paketin iptalini verebilirsiniz. Eğer paketin iptal olup olmadığını öğrenmek isterseniz cep telefonunuza gelecek olan SMS mesajını kontrol edebilirsiniz. Eğer SMS üzerinden pek bir bilgi alamadıysanız Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden giriş yaparak Abone Süper 2GB paketinin hattınızda halen tanımlı olup olmadığının farkına varabilirsiniz. Eğer hiçbir şekilde yapamaz iseniz Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanarak bu paketin iptal olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telsiz Kullanım Ücreti Ödemeden Hat Taşıma başlıklı makalemizde telsiz kullanım ücreti, telsiz kullanım ücreti 2018 ve telsiz kullanım ücreti 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status