Tek Tıkla Fotoğraf Arka Planı Transparan Yapma

Hepimizin hayatında fotoğraflar vardır elbette kimi zaman çok iyi kalitede fotoğraflar çektiriyoruz vede bunlar bizi etkilemiyor bazende hiç olmayacak bir yerde fotoğraf çekiliyorsunuz buda size mükemmel geliyor.

Bu olay sizlerinde başına gelmiyormu bilemem ama bence geliyordur şimdi içinizde evet çok güzel çıktığım fotoğraflar var ama arka planları berbat olduğu için bunu hiçbir yere atamıyorum dediğinizi duyar gibiyim , şimdi sizlere arka planından hoşlanmadığınız yada arka planı değiştirmek istediğiniz fotoğraflarınız için kullanabileceğiniz bir yöntem. Genel olarak çoğu kullanıcı bununla uğraşmaz bu iş biraz zahmetlidir der , şimdi kim uğraşacak der , güzel olmaz vs der de der tabii herkes profesyonel değilki PhotoShopla halletsin işini .

Fotoğrafların arka planını transparan yapmak aslında göründüğü kadar zor bir şey değil tabii yazdıklarımızı uygularsanız. Sizlerde eğer bir grafik programı ile işinizi görmüyor iseniz Remove.bg adresine gidiyorsunuz. Bu site işlemlerinizi otomatikleşmiş yapay zekadan almakta ve böylece sizlere isteklerinizi sunmaya çalışıyor siteye giriş yapıyorsunuz , yüklemek istediğiniz fotoğrafı ister kayıtlı olduğu yerden yükleme yaparak ister paylaştığınız yerdeki linkini vererek siteye aktarıyoruz.

Şimdi gelelim asıl olaya yazımızı okudunuz sizler için bende bunu deneyeceğim böylece birlikte test etmiş sayılacağız.

Bence gayet başarılı ben internetten aldığım ham bir fotoğrafla denedim sizler istediğiniz fotoğrafa ücretsiz bir şekilde fotoğrafların arka planını transparan yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PC'ye Android Nasıl Kurulur ? başlıklı makalemizde android işletim sistemini pc ye kurma, android oyunları pc ye yükleme ve android pc ye kurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status