R10.net Nedir? Nasıl Üye Olunur?

R10.net Türkiye’nin en büyük webmaster forumudur. Web Tasarım, Grafik Tasarım, SEO, Makale Yazımı, Adsense, Adwords… Kısaca internet üzerinden iş yapan herkesin bulunduğu bir topluluk forumudur. İnternet üzerinden yapılabilecek her tür ticaretin ve yardımlaşmanın bulunduğu bir ortam hedeflenmiş ve yıllar içerisinde başarılmıştır. R10.net üzerinden ürün veya hizmet satışı yapabilir, yeni bilgiler öğrenebilir ve ihtiyacınız olan tüm hizmetleri güvenilir insanlardan satın alabilirsiniz.

r10 davetiye
r10 davetiye

R10.net Üyelik Sistemi

R10.net üyelikleri diğer forumlardan farklı olup özenle seçilmektedir. 2 tip üyelik şekli vardır ve ikisinin de sonucu aynı kapıya çıkar. “DAVETİYE”

Davetiye R10.net’e üye olabilmenin tek yoludur. Davetiyesi olamayan kimse R10.net’e üye olamaz ancak içerikleri görebilir ve yararlanabilir.

Üyeliğin en önemli avantajlarından biri “konu” açabilmek ve konulara cevap yazabilmektir. Diğer üyeler ile iletişim halinde olmak hem ticari hem de bilgi birikim açısından çok önemlidir. Hizmet vermenin ve ya hizmet almanın kolay hale gelebilmesi için üyelik şarttır.

Sizlerde yeni başlıyor veya daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makalemizde göz atmanızı öneririz.

Google Webmastera Yeni Site Ekleme

R10.net’e Nasıl Üye Olurum?

Daha önce bahsettiğimiz üzere üye olabilmeniz için “R10.net Davetiyesine” ihtiyacınız var. Bu davetiyeyi 2 farklı şekilde alabilirsiniz.

1. Üye Davetiyesi

R10.net’e üye olmuş ve elinde davetiyesi olan kişiler size kefil olarak davetiyesini gönderebilir. Davetiye gönderen kişi size kefil olmuş olacağı için yaptığınız her kurul dışı davranışın bedelini davetiye sahibi de ödeyecektir. Kurallara uygun davranmazsanız forumdan banlanır (uzaklaştırılır) ve bir daha geri alınmazsınız. Aynı yaptırım sizi davet eden kişi içinde geçerlidir.

  1. R10 Moderatör Davetiyesi

R10.net Moderatör davetiyesi almak için siteye girdikten sonra sağ üstte bulunan “KAYDOL” butonuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında sizi davetiye kodunuzu girebileceğiniz bir bölüme yönlendirecektir. Bu bölümün alt kısmında :

  • Davetiye için; aktif halde olan sitenizi, internet dünyasındaki geçmişinizi, editörlük yapıyorsanız çalıştığınız yeri, referans çalışmalarınızı, siteniz uzantılı  mail adresiniz ile bu bölümden başvuru yapabilirsiniz.

yazmaktadır. Eğer kendinizi R10.net ailesinden biri olarak görüyorsanız davetiye başvurusu yapabilirsiniz. En kısa süre içerisinde R10.net görevlileri size geri dönüş yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan WordPress Siteye Google Harita Ekleme başlıklı makalemizde web sitesine google harita ekleme, web sitesine google harita eklemek ve Web Sitesine Harita Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status