Makale Satarak Para Kazanmak

Günümüzde birçok web sitesi mevcut fakat web siteniz için içerik üretmek o kadar kolay olmayabiliyor bunun sebebi konu bulmak dışında ayırabileceğimiz zaman çünkü birçok makale incelememiz gerekiyor gerekli ve gündeme dair olan konuları değerlendirip gerekli yerlerinin bir not alarak daha sonra web sitemiz için hazır hale getirmemiz gerekiyor. Ancak vakit kısıtlı olduğu zaman dışarıdan destek almanız gerekiyor destek maliyetli olduğu gibi iyi bir makale yazarı bulmak zaman alabiliyor bunun yerine biraz zaman sonra çok iyi yerlere gelinerek mükemmel bir makale yazarı olabilirsiniz.

Makale Satarak Para Kazanma
Makale Satarak Para Kazanma

Birçok web sitesi ile ilgilenen arkadaşların da bildiğin gibi internet üzerinden onlarca makale satışı yapan web sitesi bulabilirsiniz Bu web sitelerinde bulunan hazır makalelere siteniz için satın alabilir ve stok yapabilirsiniz veya bazen ileri tarihli bir makale istiyorsanız sipariş vererek ödemesini tamamladıktan sonra istediğiniz kadar makale alabilirsiniz sizlere özellik bakımından istediğiniz tarzı yazmalarını isteyebilirsiniz. Bir web sitesi için en önemli unsurlardan biri ise SEO bu konuda uzmanlaşmış yazarlar mevcut sizlerde zamanınızı ayırarak böyle bir yazar olabilirsiniz ve insanların sizi tercih etmesi için yazılarınıza ek resimler ve ek açıklamalar getirebilirsiniz böylece diğer insanlardan ayrılmış ve kendinize özgü bir tarzınız olur böylelikle insanların sizi bulması daha kolay ve içeceklerinizin ön planda olması sizler için büyük bir artı olacaktır. Makale satarak para kazanmak konusu için şu an forumlarda baktığın üzere minimum satış tutarı olarak 100 kelime için bir buçuk TL gibi bir tutar belirlenmiş sizlerde bu tutar üzerinden sizlerde bu tutar üzerinden hesaplama yaptığınız vakit eğer satış yapabilirsiniz 100 kelime için bir buçuk lira 1.000 kelime için 15 lira 10.000 kelime için 150 lira gibi bir meblağ kazanabilirsiniz. Bu tamamen yazdığınız makalenin özelliklerine ve alıcıya hitap etmesine bağlı bir konu. Makale yazmanın da zorlukları var yok değil sonuç olarak büyük bir zaman harcıyorsunuz ve araştırmanız gerekiyor doğru kaynaklardan doğru seçimleri yapmalısınız yaptığınız seçimleri web sitelerinde kullanabilecek hale getirmeniz gerekli alıcıya hitap etmesi için gündemdeki ve eskimeyen gereken konulardan yararlanabilirsiniz.

Makale Satarak Para Kazanma
Makale Satarak Para Kazanma

Bu iş gayet hoş bir meslek olabilir eğer sizlerde yazı yazmayı seviyor ve araştırmacı bir kişi iseniz bu mesleği girmeye ne dersiniz? Ek iş olarak değerlendirebilirsiniz veya tam zamanınızı harcayıp daha fazla makale üretebilirsiniz bu tamamen sizin elinizde evde iş yerinizde veya oturduğunuz herhangi bir yerde aklınızda olan veya araştırdığınız bir konu üzerinde makale yazabilirsiniz bu makale daha sonra belirli platformlarda satışa sunarak web sitesi sahipleri için faydada bulunabilirsiniz. Böylece ürettiğimiz makalelerle sizlerde gelir elde edersiniz. Dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta ise makalemizin yapısı kesinlikle içerisinde başlıklar, ara başlıklar ve resimleri bulundurmanız gerekli bu şekilde yaptığınız zaman sizden makaleye alacak kişi tamamen seo uyumlu olduğunu görecektir.makalenizi yazmayı bitirdikten sonra bir makale özgünlük testi aracı ile bunun kontrolünü yapmanız gerekli makale satışından önce özgünlük kontrolü önemlidir.

Eğer özgürlük seviyesi düşük çıkarsa veya eşleşen bir kelime bulursanız bunu değiştirmenizi tavsiye ederim çünkü Google her zaman özgün çalışmalara daha çok saygı duymakta sizlerde makale satarak para kazanmak istiyorsanız bunun için dikkat etmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Girişimciler İçin En Yeni İş Fikirleri başlıklı makalemizde yeni iş fikirleri, yeni iş fikirleri 2018 ve yeni iş fikirleri 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status