Girişimciler İçin En Yeni İş Fikirleri

En Yeni Girişimci İş Fikirleri

Para kazanmak için sadece maaşlı bir çalışan olmayı düşünmeyenler ya da kendi işini kurarak kendini geliştirmek isteyenler için pek çok iş fikri vardır. Bu konuda en önemli nokta ise hangi işi nasıl yapmanız gerektiğidir. İnovatif ve girişimci bir yaklaşımla doğru zamanda doğru yerde en doğru işi yaparak kendi işinizi kurabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda tüm dünyada yaygınlaşan ancak ülkemizde henüz yeni yeni karşılaşılan iş fikirleri ile siz de fizibilite çalışmanızdan sonra kendi işinizi kurabilir ve başarıyla ilerleyebilirsiniz. İşte en yeni iş fikirleri;

En Yeni Girişimci İş Fikirleri
En Yeni Girişimci İş Fikirleri

Puro Kafe Açmak

Avrupa’da pek çok müdavimi bulunan ve oldukça popüler olan bu iş fikri ile ülkemizde henüz tanışmamız olabiliriz. Burada girişimci ruhunuzu ortaya koyarak ülkemizde uygun bir konseptte açılmış bir işyerini hayata geçirebilirsiniz. Genellikle puro ve sigara çeşitlerinden oluşan bir cafe oluşturarak kendi tarzınızla da doğru bir lokasyonda bu iş fikrinizi gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa, Asya ve Afrika gibi ülkelerden getirttiğiniz sigara ve puroları satarken müşterilere deneme şansı sunmanız ayrıca alkol, çay ve kahve gibi ürünler de satmanız konsepti oluşturacaktır.

puro cafe
puro cafe açmak

Kiralama Dükkanı Açmak

İş fikirleri konusunda yenilikçi bir yaklaşımınız varsa sadece kiralama üzerine bir iş yeri açarak birden çok ürünün kiralamasını tek bir merkezde yönetebilirsiniz. Kiralayabileceğiniz ürünler ise fotoğraf makinesi, tamir malzemeleri, bisiklet, projeksiyon cihazları, organizasyon malzemeler, dedektör, iş aletleri, drone vb ürünler olabilir.

kiralama dükkanı açmak
kiralama dükkanı açmak

Otomat Makinası İle Satış Yapmak

İş fikirleri arasında en çok ilgi çeken sektördür. Avrupa’da çokça tercih edilen ve ilgi gören otomat makinelerini ülkemizde yeterince göremeyebiliriz. Bunun nedeni ise girişimci olmak isteyenlerin veya girişimcilerin temkinli olmasından kaynaklansa da aslında yeterince araştırılmayan veya bilinmeyen bir iş fikridir. Otomat makineleri ile kiraladığınız kiosk veya alanlarda AVM gibi yerlerin yanı sıra cadde, okul ve sinema gibi lokasyonlarda aynı anda farklı ürün çeşitlerini yaygınlaştırarak satabilirsiniz. Çorba otomatı, gazete otomatı, kedi maması otomatı, sigara otomatı, su otomatı ve deodorant otomatı gibi çeşitli otomat makineleri ile en yenilikçi iş fikirleri konusunda kendi işinizi kurabilirsiniz. Maliyeti az ve personel giderleri de çok daha minimum olan bu iş fikrinde ürün dağıtım ve makine bakım konusunda personel ihtiyacı yeterlidir. Aynı anda farklı Avm ve mekanlarda birden fazla otomat makinesi ile kendi işinizi kurarak para kazanmayı başarabilirsiniz.

Otomat Makinası İle Satış Yapmak
Otomat Makinası İle Satış Yapmak

Bir önceki yazımız olan İşyerlerinde Arşivleme Nasıl Yapılmalı? başlıklı makalemizde işyeri arşivi, işyeri arşivi düzenleme ve işyeri arşivi nasıl olur hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status