Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ?

Kredi raporu almanın bir çok yolu var bizler bu makalemizde sizlere en basit yönteminden bahsedeceğiz, ancak sizlere biraz bilgi verelim böylece anlatacaklarımızı kavramanız daha kolay olacaktır. Kredi raporu bize ne gibi bir artı sunar? diye bir soru sorduğunuzu duyar gibiyim, kredi notunuzu erkenden bilmeniz sizlerin ileride bir kredi almaya çalışırken veyahut belirli bir vadeli borca girerken bir avantaj sağlayabilir.

Bankacılıkla ilgili olan bireysel kredileriniz, kredili mevduat hesapalarınız, kredi kartlarınızın veya son 5 sene içinde kredisi kapanan tüm bireysel kişilerin bir kredi notu mevcuttur.

Kredi notlarımız nasıl hesaplanır sorusunun cevabı için aşağıda bulunan görsele bakabilirsiniz.

Şimdi sizlere bir siteden bahsedeceğim Findex evet belki sizlerde hemen bunu ben reklamlarda görmüştüm ama nasıl çalışır ne işe yarar bilmem hiçte denemedim diyebilirsiniz. Aslında çok basit eğer finans sektöründe iseniz kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir rapordur, sizlerin nasıl göründüğünüzü yansıtır. Bu site sayesinde finans durumunuzu ele alabilir gerekli düzenlemeler için kendinizi planlıyabilirsiniz. Gecikmiş borçlarınızı görebilir toplam limit ve borç bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Sadece kredi notu öğrenme raporu hazırlamadığınıda görmüş oldunuz. Bu sistem sahip olduğu dünya üzerinde en gelişmiş kimlik doğrulama sistemlerinden biriyle mükemmel bir hizmet sunar.

Aşağıda vereceğim görsel ile sizlerde paket ücretlerini görebileceksiniz ;

Görselde bulunan aylık paketlerden yararlanarak sizlerde finansal durumunuzu rahar bir şekilde takip edebilirsiniz bankaya ne kadar borcunuz var? size ne kadar kredi çıkar? kredi kartı limitlerinizin sınırı nedir? kredi notu nasıl öğrenilir? gibi sorularınızın cevapları hepsi tek bir yerde toplanmış sizlerde öğrenmek istiyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

Tavsiye Yazımız : Dönem Borcu Ve Asgari Ödeme Tutarı Nedir?

Bir önceki yazımız olan Atm Paramı Alıkoydu Ne Yapmam Gerek ? başlıklı makalemizde atm para sıkışması giderme, Atm paramı alı koydu ne yapmam gerek ve atmde para sıkışınca ne olur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status