Kim 1 GB İster? Nasıl Yapılır?

Turkcell Kim 1 GB İster? kampanyası sadece Bip kullanıcıları için geçerlidir. Sizlerde bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız makalemizin devamını okumanızı tavsiye ederiz. BiP kullanıcıları için yapılan bu kampanya tamamen ücretsiz olup internet paketi ödüllüdür.Toplam olarak 15 soru belirlenmiştir 3 er soruda bir aşama atlayarak 5 kademede bitirmektesiniz. Her 3 soruda kademe atladığınız da sizlere yarışmaya devam edip etmeyeceğiniz sorulmaktadır. Dilediğiniz zaman yarışmadan ayrılabilirsiniz. Ancak 15 sorunun tamamını çözdüğünüz zaman 1 GB kazanmış olacaksınız.

Kim 1 GB İster? Nasıl Yapılır?
Kim 1 GB İster? Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılmak için hemen sizde bip uygulamasını indirin, eğer cihazınızda yüklü ise bir sonraki adım olarak uygulamayı açın ve keşfete tıklayın bu açılan alanda Kim 1 GB İster kanalını takip edin böylece yarışma katılımınız alınmış olacaktır. Bu kampanyadan Android ve IOS akıllı telefon sahibi olan tüm Turkcell kullanıcıları faydalanabilir.

Kim 1 GB İster kampanyası tamamen ücretsizdir. 5 Aşaması bulunmaktadır her aşamada 3 adet soru sorulmaktadır her kullanıcı için verilen soruları doğru cevaplandırması beklenmektedir başka koşulda ödül alma imkanınız bulunmamaktadır. Kullanıcılar her 3 sorudan sonra aşamaların sonunda kendilerine sunulan ödülü kabul ederek bulunduğu hafta için yarışmadan çekilebilir veya tüm aşamaları bitirerek 1 GB sahibi olabilir. Kim 1 GB İster kampanyasından kazanmış olduğunuz ödül en geç 24 saat içerisinde yüklenmiş olur. Katıldığınız bu kampanya gelecek dönemlere devretmez, bütün internet ödüllerinin kullanım süresi dolduğunda veya kullanımlarınız bittiğinde bilgilendirme mesajı gelmektedir. Hiçbir internet paketi hattınızı yönlendirme yaptığınızda geçerli sayılmzaz. Kampyanya servisi aktif olduğu sürece kampanyaya katılabilirsiniz herhangi bir sınırlaması yoktur.

Kim 1 GB İster? Nasıl Yapılır?
Kim 1 GB İster? Nasıl Yapılır?

Yarışma içerisinde bulunan ‘Karar Anları’ baraj olarak belirlenmemektedir. Verilen her soru için sizlere 20 saniye süre tanımlanmaktadır. Herhangi bir soruda yanlış cevap verirseniz veyahut 20 saniye kuralı içinde cevap vermezseniz o gün için ödül kazanma dan elenmiş sayılırsınız. Ancak bu sorun olarak algılanmasın ertesi gün tekrardan oynayabilirsiniz böylece şansınızı tekrardan denemiş olursunuz. Bir sonraki yarışma Pazartesi başlar yarışma hafta boyunca bir sefer ödül kazanabilirsiniz.

Eğer yarışmadan elendi iseniz veya bir ödül aldıysanız bir sonraki yarışma zamanını beklemeden oynamak isterseniz HEMEN yazarak, istenilen ücreti ödemek şartı ile yarışmaya yeniden dahil olabilirsiniz. HEMEN yazdıktan sonra takip ettiğiniz kanal üzerinden sizlere gönderilecek olan onayı doğrulamanız gerekmektedir. Ödeme işleminiz doğru bir şekilde tamamlandı ise hediye internet ödülünüz hattınıza hızlıca yüklenecek ve yeni yarışmaya tekrar başlayabileceksiniz. Yapacağınız ödemelerde faturalı hat sahipleri için faturalarına yansıtılacak, ön ödemeli hazır kart kullanıcıları için bakiyelerinden düşecektir.

Kim 1 GB İster? Nasıl Yapılır?
Kim 1 GB İster? Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan Turkcell TL Transferi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde aveadan turkcell tl gönderme nasıl yapılır, aveadan turkcelle tl transferi nasıl yapılır ve turkcell den avea ya tl transferi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status