“İşte bu” Diyeceğiniz 10 Adet Kişisel WordPress Teması

WordPress personal blog theme- WordPress için kişisel temalar daima bol olmuştur. Kişisel temaların her türlüsü mevcuttur yeterki ne aradığınızı bilin.  Kimisi temiz sayfa kimisi bileşenli. Ben genellikle temiz sayfalı yani full withd tercih ettiğim için bu listede de bulunacak. Temaları özenle seçtiğime emin olabilirsiniz, hadi bakalım 🙂

1 – Writing Blog

Güzel  bir tema fakat yazı fontunu beğenmedim. Yazı fontu kolayca değiştirilebilir sorun değil zaten ben sevmedim diye siz de sevmeyecek değilsiniz 🙂

→GO 

2- Minnosh

Hoşuma gitti bu tema. Özellikle header kısmında profil bölümünün bulunması çok hoş. Anasayfa post sıralanışı,yazı içi görünümü,menü fontu falan cidden hoş.  Yeni çıktı zaten bu tema, hakkını veriyor gerçekten güzel.

→GO

3- Souje

 

Kızlar için süper bir tema. Tabii erkekler de kullanabilir fakat kızlara daha uygun. Moda,makyaj vb işler için iyi gider. Aynı zamanda tasarım,font,renk gibi yönleriyle beğenilebilecek bir tema.

→GO

4- Scopic

Benzersiz bir tema. Tumblr tarzı diyebiliriz biraz. Tema günlük kıvamında ve post dizilişi göze hoş geliyor. Kullananlar olacaktır ben beğendim

→GO

5- Impatto

Çok net bir tema. Yazılar gözü yormuyor,menüler bakar bakmaz belli. Renk uyumu  güzel. Full page bir temadır. Beğenenler olacaktır yine  güzel bir tema.

→GO

6- Anri

Temiz,zayıf bir tema. İncelik ve zariflik sevenler için öneririm. Sağ bileşenlerde yazar hakkında kısmı gayet hoş. Footer kısmı hoşuma gitti ve hızlı bir tema.

→GO

7- Breeze

 

Flat bir görünüme sahip tema. Renkler fena değil ve görünüşü güzel geldi bana. Biraz  eskinin popülerlerindendir 2013 yılında çıktı tema.

→GO

8- Typology

Kırmızı beyaz bir tema. Yazı tipi daha güzel olabilirdi. Bunun dışında güzel ve özgün bir tasarıma sahip.

→GO

9- Typology

Özellikle birden fazla yazarlı bloglar için güzel bir tema. Renkler güzel,anasayfa güzel. Aslında özgün gazetecilik için bile kullanılabilecek bir gazete.

→GO

10- Keilir

En sevdiğim kişisel blog temalarından biridir. Kesinlikle önerdiğim bir temadır

→GO

Bir önceki yazımız olan Jetpack Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde jetpack ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status