İnternette Yeni Dönem Akk Kalktı Ast Geldi

Herkes biliyorki Türkiye geriden gelmeyi sever bu konularda , bu yıl bizi şaşırtacağını söylemişti internet kotaları konusunda nedenini biliyorsunuz ( AKK ) yi kaldıdık 1 Ocak 2019 itibari ile ancak hiçbir firma boş durmadı yeni planlarını sürekli test edip bizlere uygulatmaya çalıştılar.

Geneldede bizim insanımız biraz ezilmeye alışkın olarak ne yaparlarsa yapsınlar karşı çıkma olayımız sadece kendi aramızda söylenerek olur sonrada kalkar faturalarını paşa gibi öderiz çünkü başka çaremiz yok . Ödemezsek bizlere dava açıyorlar daha sonra bu kadar borcun arasına birde avukat masrafı bizlere iletiliyor. Hal böyle iken bizlerde bununlamı uğraşacam ödeyeyim gitsin diyoruz. Şimdi devreye yokmak istedikleri şey ise ( AST ) aslında aynı şey isim değiştirdiler işleyiş biçimini değiştirdiler ve tekrar önümüze koydular. Turksat Kablonet’te gördüğümüz bu uygulamanın açıklaması ise şöyle oluyor . Paketlerde sınırsız ve koyalı olacak şekilde iki bölüm ayrımında bulunan Kablonet , kotalı tarifelerini bize 23.99 TL’den 199.99 TL’ye kadar fiyatını belirtmiş bulunmakta. Sınırsız intermetin fiyatlandırmasına gelecek olur isek 99.99 TL’den başlıyor 499.99 TL’ye kadar yükselmekte.

( AST ) ile Hızınız Düşürülecek

Kendilerinin belirlemiş olduğu eski fiyatlara zam uygulayarak yeni katagorilerini açtılar internet sağlayıcıları arasında olan Kablonet ( AST ) uygulamasını kullanacağı açılandı. Böylece bu uygulama ile abonelerin internet hızlarını saat 19:00 ila 24:00 arasında düşüreceğini belirtildi ve her abone için bu hız düşümü sabit olmayacak aldığınız hızın faturasına göre sizlere hız düşümü uygulanacak örneğin ; 100 Mbps hızınız var ise akşam yukarda verdiğimiz saatlerde hızınız 25 Mbps ile hız limitine takılacak.

Bizlere satmak için AST’li paketlerinde 4 farklı fiyat belirleyen Kablonet’in 69.99 ile 299.99 arasında fiyatlarını faturalara yansıtılacağını belirtti. Tabiki AST uygulamasını istemeyeceksiniz ama ozamanda daha fazla para ödemek zorunda kalacaksınız sizlere sitelerinde bulunan 5 farklı sınırsız tarifeyi sunuyorlar istediğinizden yararlanmak sizlere kalmış.

Bir önceki yazımız olan Tek Tıkla Fotoğraf Arka Planı Transparan Yapma başlıklı makalemizde arka plan silme android, arka plan silme apk ve arka plan silme cs6 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status