Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bankalar belli dönemlerde tüketicilere düşük faizli veya sıfır faizli kredi vermek için çeşitli kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar pek çok banka diğer rakiplerinden geri kalmamak ve toplam aktif büyüklüğü yükseltmek adına yaparlar. Bildiğiniz üzere rekabetin en kızgın lduğu sektör bankacılık sektörüdür. Bu nedenle pek çok banka bu tip kampanyalar düzenleyerek müşterilerini kendi bankalarına çekmeye çalışmaktadırlar.

Şuanda hali hazırda mevcut olan sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyasını pek çok banka düzelemekte ve yine belli şartları taşıyan pek çok müşteri bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Bu yazıda sizlere sıfır faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar ve bunun için müşterilerinde dtsıfır faizl ihtiyaç kredisi için belirli şarları var ve sadedce bu şartları sağlayabilen müşteriler sıfır faizli ihtiyaç kredisi alabiliyor.

Emekli maaşını Fibabanka’ya taşıyan ve maaşını Fibabanka’dan almaya başlayan emekli müşteriler, Fibabanka’da 3 bin TL’ye kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Eğer Fibabanka’da bir hesabınız yoksa hemen internet üzerinden hesap açabilir ve kredi işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Şubeye sadece kredi tahsisi için gideceksiniz.

Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Fibabanka Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Başvuru Yapılır ?

1- Kredi notu yüksek ve gelir beyanında bulunabilen bireyler Fibabanka faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Başvuru sonuçlandığında müşteri temsilcisi sizi arayacaktır.

2- Başvurunuz olumlu sonuçlandığında müşteri temsilcisinin yapmış olduğu aramada kredi için gereken evrakların kargo ile adresinize ulaştırılacağı veya PTT’den teslim almanız gerektiği bildirilir.

3- Tüm evraklar elinize ulaştığında şubeye gitmelisiniz. Şubede size kredi tahsis edilecektir.

4- Fibabanka’dan alınan kredi farklı hesaplara eft yapılabilir veya Atm’den nakit olarak çekilebilir.

Fibabanka Faizsiz İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ve Maliyetler

Fibabanka’nın kredi ürünü olan faizsiz ihtiyaç kredisi sıfır faizli olarak en fazla 3 bin TL’ye kadar ve 18 ay vade ile açılabilmektedir. Bu kapsamda aylık ödenecek taksit 167,00 TL olmaktadır. Finansman tahsis ücreti olarak 420 TL ve sigorta primi olarak da 45 TL ödeme yapılacaktır.

 Denizbank Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Denizbank bünyesinde yeni hesap açan müşteriler, 2 adet faturaya otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda bin TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Bu kredi için verilen maksimum vade 12 ay olup, kredi için herhangi bir masraf alınmamaktadır. 12 ay vade ile alınacak olan kredinin aylık taksidi 83,33 TL şeklinde olacaktır.

 Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar.
Faizsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar.

Bir önceki yazımız olan 10 bin TL Aylık Ne Kadar Faiz Getirir ? başlıklı makalemizde 10 bin lira ayda ne kadar faiz getirir, 10 bin lira aylık ne kadar faiz getirir ve 10 bin lira ne kadar faiz getirir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status