Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak
Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü? Yoldan geçerken bizden sürekli anket doldurmamızı isteyen kişileri mutlaka görmüşsünüzdür. Bu kişiler, çeşitli araştırma şirketlerinden anket başı ödeme alıyorlar ve anket doldurarak para kazanıyorlar. Anket doldurarak para kazanmak, özellikle gelişen teknolojiyle birlikte daha kolay olması açısından internete taşındı, artık pek çok birey sadece internet üzerinden anket doldurarak para kazanıyor.

Konuya geçmeden önce, anket başına 10 TL 15 TL gibi uçuk rakamları hiçbir zaman alamayacağınızı ve anket doldurarak ev geçindiremeyeceğinizi söylemem gerekiyor. Bu konuda sizi yanıltmaya çalışan ve duygularınızı sömüren kimseye taviz vermeyin.

Hangi Anket Sitesini Kullanalım?

Bütün anket siteleri para vermiyor ve hepsinin çalışma şekli farklı. Örnek verelim, bir anket sitesi anket başına nakit para öderken, bazıları market çeki veriyor. Örneğin Migros’tan yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %30 indirim gibi çekler veriyor. Bazı anket siteleri de anket başına puan veriyor, daha sonra bu puanları siteye tekrar satarak paraya çevirebiliyorsunuz.

Özellikle çek konusunda uzmanlaşmış ve çok iyi hediyeler veren siteler söyleyebiliriz. Bu siteler gerçekten size hediye çeki vermek için çalışıyorlar. Yani bazı sitelerde 500 TL ve üzeri alışverişe indirim veren saçma sapan hediyeleri yok. Bazen 10 TL ücretsiz alışveriş çeki, 20 TL tutarındaki alışverişe %50 indirim çeki gibi gerçekçi hediyeler var.

Ben Derim Ki

Ben derim ki, çok iyi ve başarılı bir anket sitesi. Akçe adı verilen bir hediye para birimleri var anket başına gerçekten de iyi para veriyorlar. Genelde ankete göre değişebiliyor olsa da her anket başı 1 TL ile 3 TL arasında değişen ücretler alıyorsunuz.

Ben Derim ki, 10 yıldır faaliyet gösteren bir anket ve araştırma şirketidir. Şirketlerden aldığı araştırma siparişlerini kendi üyelerine yollayarak hem insanları istihdam etmekte hem de çok vaktini almadan para kazandırmaktadır. Ben Derim ki sitesinde, akçe adı verilen bir para sistemi var. Her 1000 akçe 1 Türk lirasına denk geliyor. Buradan aldığınız anketleri özenli bir şekilde doldurup akçe kazanıyorsunuz.

Ben Derim ki Ödeme Limiti

Sitede 50,000 akçelik bir ödeme limiti bulunuyor. Kazançlarınız 50 TL’ye ulaşmadan herhangi bir ödeme talep etmeniz mümkün değil. Fakat her anket başına 1.000, 2.000 akçe kazandığınızı düşünecek olursak çok da uzun sürmeyecek.

Anketler Ne Sıklıkla Geliyor?

Anketler, sizin kişisel bilgilerinize bağlı olarak geliyor. Bekarlarla ilgili bir araştırma yapılıyorsa ve siz evliyseniz bu anketler size düşmez.  Ancak ortalama bir insanın konuma bağlı olarak haftada 3-4 anket alabildiğini söylemek mümkün.

Ben Derim Ki Kayıt Ol: https://benderimki.com/

Google Ödüllü Anketler

Google’ın bir uygulaması olan ödüllü anketler, sıradan anket şirketlerine nazaran çok kısa süren anketler vermektedir. Kurucusu Google, olduğundan kullanıcı odaklı bir uygulamadır.

  1. Google Ödüllü Anketler’de her anket başına en fazla 1,90 TL kazanabilirsiniz.
  2. Anketlerin hiçbiri 1 dakikadan fazla vaktini almaz.
  3. Kazancını sadece Google Play uygulama marketinde harcayabilirsin.
  4. Google Ödüllü Anketler uygulamasının herhangi bir ödeme alt limiti yoktur.

Uygulamaya Kayıt Olmak İçin:   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks&hl=tr

You Gov

Nakit para ile ödeme yapan anket sitelerinden biri de you gov sitesidir. Anket doldurarak para kazanmak isteyenler için mutlaka üye olması gereken bir sitedir. You Gov’da konunun başında aktardığımız gibi puan usulüne dayalı olarak çalışan bir sitedir.

  1. Yougov’a üye olduğunuzda hediye olarak 50 puan alırsınız.
  2. Her 50 puanın değeri 1 TL ile 1,25 TL arasında değişmektedir.
  3. Anketler en fazla 5-10 dakika sürmektedir. Süresi 30 dakika olan anketlerde ise 400 puan 500 puan verilebiliyor.
  4. Toplam 1500 puana ulaştığınızda hesabınızda 30 TL birikmiş oluyor ve bu parayı nakit bir şekilde çekebiliyorsunuz.
  5. Eğer 1000 puan daha biriktirirseniz tam 60 TL ödüyorlar.

Siteye kayıt olmak için: https://account.yougov.com/

Bir önceki yazımız olan Papara’da Nasıl Hesap Açılır? başlıklı makalemizde papara banka hesabı ekleme, papara da para çekme ve papara hesabı nasıl acılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status