Zayıflama Yöntemi (olmazsa olmaz)

Arkadaşlar internette zayıflama yöntemleri,zayıflama formülü,zayıflatan program gibi bol bol içerik var. Böyle habire zayıflatmaktan bahsedip yazarlar. İyi hoş yöntemler,güzel yöntemlerde arkadaşım zaten o bahsi geçen programlarından herhangi birine bile uyulsa kilo verilir,mesele yemeği aynı öğünde yiyip diyet yapıyormuş gibi kendini kandırmak.

Neden Kilo Veremiyorum?

Kilo verememek diye bir şey yok. Samimi olun asla diyet programlarına tam anlamıyla uymuyorsunuz. Ayrıca diyetisyenlik diye bölüm var doktoru var bölümün. Doktorunuza gidip program alıyorsunuz ve samimi şekilde uygulayınca kilonuzu veriyorsunuz. Eğer samimi şekilde uyguluyorsanız ve kilo veriyorsanız problem ne? bazı insanlar kilo verdiği halde kilo veriş hızını beğenmiyor. E pes yani, vallahi pes. Zayıflamanın ciddi problem olduğu şu Dünya’da  böyle bir dert lükstür arkadaşım,kusura bakma. Ha eğer zayıflayamıyorsan  doktorun bunu bilecektir. Zayıflamak için diyetisyenler ilk tercihiniz olacak sonuçta bunun için var bu insanlar,tamamen  zayıflamak ve kilo üzerine.

İnternetteki Zayıflama Yöntemleri Hakkında

İnternetteki herhangi bir zayıflama yöntemini  uygulayınca da zayıflarsınız muhtemelen.Çünkü her yöntem yemek yemenizi azaltan kurallar içeriyor fakat bunlara uymuyorsunuz, bir insanın sağlık sorunu yoksa ve yine de zayıflayamıyorsa zaten cevabı kendisi de biliyordur. Samimi olarak uygulanmıyor diyet programı. Diyet programınzı samimi olarak uyguladığınız vakit kilo verdiğinizde devamı gelecektir,kendinizi motive etmek için kilolarınızdan kurtuldugunuz anı düşünün. Fazla kilo bir sağlık problemidir,spor hocalarından önce doktorlardan destek alacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status