Youtube Abone Kasma Hilesi %100 Var mı?

Youtube abone hilesi arayanlar çok oluyor. Son yıllarda artan Youtube trendi artık çoğu kişiyi kendisine çekiyor ve kanal açıp abone kasma ardından para kazanma fikriyle yola çıkıyorlar. Her işte olduğu gibi bu işin de bazı kurnazlıkları var. Youtube abone hilesi çok ilgi gören hilelerden biridir fakat adı üzerinde “hile

Youtube Abone Kasma Hilesi %100 Var mı?

Evet Youtube abone hilesi bulunuyor arandığında. Fakat bana aboneyle hile kasıp popüler olmuş bir kişi söyleyebilir misiniz? muhtemelen söyleyemezsiniz çünkü abo hilesiyle isterseniz 1 milyar abone kasın nafile, tıklanmaz ve para kazanmazsınız. İnsanlara para kazandıran şey abone sayısı değil,gerçek takipçi sayısıdır. İnsanlar sizi severse ancak o zaman videonuza tıklar ve izler. Abone hilesi ise sadece sayısal bir veriden ibarettir.

Bu tarz hileleri paylaştığını söyleyen,parayla sattığını söyleyen kişilerle iletişimi kesin. Kimse abone hilesiyle amacına ulaşamaz çünkü  hileyle 500.000 abone yapsanız dahi anlamsızdır çünkü gerçek kişiler ancak emek karşılığı abone olur,sayısal verilerle olmuyor bu. Kaldı ki Google salak değil,anlıyor zaten ve hesabı kapatıyor. +hileyle 500.000 abone yapılamaz zaten,maks 4-5 bin fakat dediğim gibi karşılığı olmaz bunların.

Tavsiye yazı:  Youtuber Nedir? Nasıl Para Kazanırlar?

Ayrıca abone hilesi kullanılan hesapların kapanmama garantisi yoktur. Ayrıca dünyanın en gelişmiş algoritmaları Google‘a aittir, öyle hileyle falan para kazandırmaz size, bunlar hayalden ibarettir.

Bir önceki yazımız olan Youtube'da İstemediğimiz Kanalların Videolarını Engelleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status