VODAFONE BEDAVA İNTERNET 2019

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 2019

Vodafone Bedava İnternet 2019 – Faturalı,Fatursasız,Kontörlü Tüm Hatlar İçin Vodafone Bedava İnternet
Vodafone bedava internet 2019 yılının paketleri gelmesi ile birlikte abonelerine bir birinden güzel ve fazla hediyeler vererek müşteri çevresini genişletmeye gayret gösteren firmaların başındada geliyor. Bu yazımızda sizlere Vodafone kullanıcıları için işe yarayacak ücretsiz hediye kampanyalarını derledik. Yeni kampanya ve diğer oparatörlerin kampanyaları için sitemizde bulunan arama yerinden aratabilirsiniz.
Şimdi yazımıza geçelim sizler için derlediğimiz yazımız ;

1- Bana Ne Var – Vodafone Bedava İnternet Paketi 2019

Vodafone Hediye İnternet Paketi
“Bana ne var paketleri” Vodafone’nin bence en sevilen kampanyalarından biri olan bu paket ile kullanıcılarının gönlünü feth etmiş durumda diyebilir böylece paketinz mi bitti ? Dert değil hemde hemen faydalanmak için yapmanız gerekenler okadarda zor değil diyebilirim. Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.
Daha sonra uygulamaya Pazartesi giriyorsunuz içerisinde bulunan bana ne var butonuna tıklıyorsunuz , hemen hesabınızı tanımlıyorsunuz. Bu işlemleri bitirdikten sonra Vodafone sizlere bir mesaj gönderecektir. Günlük 500 MB. İnterneti kullanabilirsiniz artık. Paketinizden kalan kullanımları öğrenmek ister iseniz tekrardan Vodafone yanımda uygulamasına girmeniz gerek.

2- Vodafone 1 GB Bedava İnternet 2019

Vodafone 1 GB Bedava internet
Vodafone’nin 2018 yılında devreye soktuğu yeni bedava internet kampanyalarından birisi de Vodafone 1 GB bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmanız gerekenler Yanımda uygulamasını indirmek ve hattınızı sisteme tanımlatmak olacaktır.
Uygulamayı indirdiniz daha sonra ne mi yapacaksınız sisteme tanımladığınız numara ise ‘7000’ numaralı telefona ‘ S ‘ yazıyorsunuz ve gönderiyorsunuz. Mesaj iletildikten bir süre sonra cebinize bir şifre gelecektir bu gelen şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Hattınıza yüklenecek olan hediye 1 GB’ı doyasıya kullanın , kullanım süreniz 30 gündür.

3- 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

4.5G’ye Geç Vodafone Bedava interneti Kap
Vodafone 4.5 G’yi kullanmaya başlayan müşterilere Vodafone 2 Gb bedava internetvermektedir. 2 GB kampanyasından faydalanabilmek için hattınızı 4.5 G’ye taşımanız gerekmekte daha sonra ‘’4.5G’’ yazarak 4545 numaralı telefona mesaj atmanız gerekecektir. Sms’i yolladıktan sonra Vodafone sizlere aktivasyon mesajınızın ardından Vodafone bedava internet paketinizi hattınıza aktarmış olacaktır. Bu paketin kullanım süresi 30 Gündür 30 Gün sonunda paket gelecek aya aktarılmayacaktır gönderilen bir mesaj ile sizlerin artık bu paketten faydalanmadığınızı bildirirler.

4- Hattını 4.5G uyumlu hatta taşıyanlara 1GB internet Hediye

4.5 G’ye geçiş sağlayan kullanıcılarını bedava internet paketi hediye eden Vodafone hattını 4.5 G’ye uyumlu hale getiren, uyumlu hat alan kullanıcılarınada hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanabilmekniz için yapmanız gereken oldukça basit… Hattınızı 4.5 G ile uyumlu hale getirmeniz durumunda Vodafone bedava internet paketiniz hattınıza anında yüklenecektir.
Bedava internet kullanım kotanız 1 GB olup kullanma süreniz 30 gündür. Bu paketi kullanmaya başlayabilmeniz için 4.5 G’ye taşıma sürecinden sonra hattınızın internet ayarlarınızı ve veri bağlantılarınıda 4.5 G’ye uygun hale getirmeniz gerekmektedir. Paket bitiminde sms sistemi ile bilgilndirme yapılmaktadır.

5- Vodafone Salla Kazan Kampanyası 2019

2019 Salla Kazan Bedava internet
Vodafone Salla Kazan kampanyası belli aralıklar ile aktif olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan yalnızca “Cebimde” uygulamasını kullanan şanslı müşteriler yararlanabilmektedir. Uygulamayı belli aralıklar ile ziyaret edebilir, şansını deneyebilirsiniz. Kampanyada 2 GB’a kadar bedava internet hediye edilmektedir. Kazanmış olduğunuz hediyenin süresi 1 gündür. Kalan kullanım kotanızı uygulamayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

6- Süper 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Süper 2 GB kampanyasından yalnızca faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Bu kampanya da hattınıza 35 Lira ve üzeri yükleme yapmanız durumunda Vodafone aylık 2 GB bedava internet kazanma şansı yakalarsınız. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce 3636 numaralı telefona SMS atmanız gerekmektedir. Freezone kampanyaları içinde burayatıklayabilirsiniz.
“ABONE SUPER 2GB” yazarak 3535 numaralı telefona SMS atmanızın ardından Vodafoneden onay mesajı gelecektir. Onay mesajının telefonunuza ulaşmanızın ardından 35 Türk Lirası değerinde hattınıza TL yüklemeniz halinde Vodafone 2 GB bedava internetinin aktive edilecektir.

7- Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet 2019

Yıllardır bilirizki televizyonlarda ‘Çarkıfelek’ diye bir program var işte bu Vodafoneda’da mevcut. Bundan faydalanabilmek için “Yanımda>Bana Ne Var>Hediye Çarkı” adımlarını takip edin ve çevirin. Pizza hediyelerinden 500 MB, 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB ve hatta 5 ile 10 GB internet kazanın.

Tavsiye Yazımız : Vodafone Gizli Numaraya Açma Kapatma Nasıl Yapılır ?

Bir önceki yazımız olan Vodafone Gizli Numara Açma/Kapatma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde vodafone gizli arama engelleme, Vodafone Gizli Numara Açma/Kapatma Nasıl Yapılır ve vodafone gizliye açma kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status