Ücretsiz Hazır İkon Siteleri

Logo tasarlarken ikon kullanmamız gerektiğinde  uzun uzun uğraşmadan hazır ikon siteleri kullanabiliriz. Hazır ikonlarla zaman kazanırız. Eğer vektörel çizim yapma konusuda da iyi değilsek mecbur hazır ikon kullanacağız demektir çünkü bazen bir ikon yapmak saatler alabilmektedir.

En İyi Hazır İkon Siteleri

 Freepik.com

Bu siteye giderek icons butonuna tıklayın kategorilerden. Ardından bir arama yapın ve karşınıza sınırsız sayıda ikon gelecektir. En güzel yanı ise ikonlara rengi siz veriyorsunuz.

logomakr.com

Bu site ise  ikonları hazır halde sunuyor. Normalde bu site bir logo yapma sitesidir fakat sol üstteki arama bölümüne bir kelime yazıp aratınca gelen ikonlardan birini seçip direktman indirebilirsiniz. Ben bu siteyi ikon almak için kullanıyorum ve çok güzel ikonlar var. freepik.com dan farkı ise ikonları çok renkli olabiliyor ve tamamen hazır olabiliyor ki kesinlikle öneririm.

iconfinder.com

İkon konusunda bayağı ileri bir site. Akla gelecek her ikon var ve kaliteli kesinlikle. Aradığınızı bulmanız gerçekte kolay çünkü anasayfada menü sunmuşlar.

https://icons8.com/icon/new-icons/all

Yine güzel bir ikon sitesi. Bu sitede bolca ikon mevcut ve sol taraftaki gezinti menüsüyle rahatça gezinme imkanı sunuyor.

http://www.iconarchive.com/

yine harika bir site. İkon konusunda çok fazla arşivi var, +700.000 ikon  ve ikonlar gerçekten kolay bulunmaz

Bir önceki yazımız olan Fotoğraf Arkaplanı Nasıl Bulanıklaştırılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status