Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır?

Twitter kendini facebook ve instagramdan ayrı bir konumda tutararak farkını ve kullanım amacını özgünleştirmiş bir sosyal ağdır. Gündem ve ses duyurma gibi imkanların bulunduğu twitter zaman zaman ülkelerin gündemlerini belirleyecek twitlere ev sahipliği yapıyor. Ancak gün gelir twitter hesabımızı kapatırız. Twitter hesap kapamak kolay fakat bazı noktalar var bunları bilmeniz faydalı olacaktır. Acele şekilde hesap kapatırsanız sonra kafanızda çok soru işareti olur, o yüzden önce açıklamaları okuyun zaten kısacık bir açıklama içeriyor.

Twitter Hesabı Kapatma

Öncelikle hesap kapatma sayfası için TIKLAYIN

Twitter hesabınızı kapatmadan önce bilmeniz gerekenler(Twitter Açıklaması)

  • Kullanıcı verini yalnızca 30 gün için saklarız ve bu sürenin sonunda kalıcı olarak silinir. Hesabını devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün içinde giriş yaparak hesabını tekrar etkinleştirebilirsin.
  • Kullanıcı adını veya Twitter adresini değiştirmek için hesabını devre dışı bırakmana gerek yok. Ayarlarsayfasından değiştirebilirsin. Tüm @yanıtlar ve takipçiler değişmeden kalacaktır.
  • Eğer bu hesabın kullanıcı adını veya e-posta adresini başka bir Twitter hesabında kullanmak istersen, hesabını devre dışı bırakmadan önce bu bilgileri değiştir. Kullanıcı verileri kalıcı olarak silinene dek bu bilgiler kullanılamayacaktır.
  • Hesabın birkaç dakika içinde Twitter’dan kaldırılmış olacak, ancak kimi içerikler devre dışı bırakma işleminden birkaç gün sonrasına kadar twitter.com üzerinde görünür olabilir.
  • Google gibi arama motorları tarafından oluşturulan içerik üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır.

Twitter Hesabımı Kaptırsam Google Üzerinde Görünür müyüm?

Twitter hesabınızı kapattıktan 1-2 ay sonra Google sizi listesinden çıkaracaktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status