Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

Turkcell gene bombayı patlattı her geçen gün kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için çalışan firma bu seferde hediye internet kapmanyası ile sevindirdi. Bu kampyanyanın 10 Mart 2019 tarihinde son bulağını bildirdi. Sizlerde hemen kampayanyadan faydalanarak hediye internet sahibi olun. 2019 un ilk ayını bitirmeye yakın bizlere gerçekten sürpriz yapan Turkcell bedava internet kampyası’na 25 GB hediye internet için sizlerde hemen dahil olun. Bu kampanyadan her hatta sahip olan müşterileri faydalanabilir . 6 hafta boyunca 25 GB Turkcell bedava internet sahibi olabilirsiniz. Sizlerde hemen BiP’e girip #senyapdiye kanalını takibe alın , kampanyanın her haftasında vermiş olduğu görevleri yerine getirerek hem eğnecek hemde Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmış olacaksınız.

.Verilen bu kampanyadan hem faturalı hat sahipleri hemde faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. 6 Hafta boyunca toplam 25GB kazanma şansınız var. Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip edin, kampanyanın her haftasında uygulamalardan birinde eğlenerek yerine getireceğiniz bir görev ve bu görevin sonunda istediğiniz gibi kullanacağınız internet hediyesine sahip olun.

Kampanyadan kazandıklarımı ne zaman kullanmaya başlarım ? Hattıma tanımlandığında bana bilgi SMS’i gelecek mi ?

Kampanya başladığı andan itibaren , her hafta vermiş olduğu görevleri yaparak hediye kazanabileceğiniz bilgileri aşağıda detaylı olarak vereceğim. Bulunduğunuz hafta yapmanız gereken görevi yaptıktan sonra hemen sizlere bilgilendirecek bir SMS gelecektir. Gelen bilgi SMS siden sonra BiP uygulamasınaki takip ettiğiniz #senyapdiye kanalına girin hediyenizi hattınıza tanımlayıp kullanmaya başlayın.

Yaani vede Paycell ugulamasının haftasına girdiğimizde sadece bunlar 2 gün (48 Saat) içerisinde hattımıza yüklenecektir. Diğer yaptığınız uygulama görevleri ise birkaç saat içerisinde hattınıza tanımlamacaktır , sizlere zaten bilgilendirme mesajı ile haber vereceklerdir.

Bu kampanya süresi 6 haftadır . Her ay tekrar etmeyecektir şansınızı iyi kullanın derim.

#senyapdiye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim ?

Sizlerde kampanyaya katılmak istiyorsanız yapmanız gereken verilmiş olan kampanya tarihleri arasında , BiP uygulamasına girerek #senyapdiye kanalını takip edip kampayanyaya katılabilirsiniz.

Kampyanya Boyunca Hangi Hediyeler Verilecek ?

İlk hafta : 28 Ocak 2019 / 3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy’e girip 25 şarkı dinleyen Turkcell aboneleri, bir gün boyunca kullanılabilecek 3 GB bedava internet kazanırlar.

İkinci hafta : 4 Şubat 2019 / 10 Şubat 2019 tarihleri arasında TV+ uygulamasına girerek 25 dakika boyunca TV+ izleyen Turkcell aboneleri, bir gün boyunca kullanılabilecek 3 GB bedava internet kazanırlar.

Üçüncü hafta : 11 Şubat 2019 / 17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulaması ile 25 adet dergi yayını yükleyen Turkcell aboneleri, bir gün boyunca kullanılabilecek 3 GB bedava internet kazanırlar.

Dördüncü hafta : 18 Şubat 2019 /  24 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaani uygulamasından Yaani mobil tarayıcısını kullanıp 25 adet aramaya yapan Turkcell aboneleri , bir gün boyunca kullanılabilecek 3 GB bedava internet kazanırlar.

Beşinci hafta : 25 Şubat 2019 / 3 Mart 2019 tarihleri arasında lifebox uygulaması ile telefon rehberini yedekleyen Turkcell aboneleri, bir gün boyunca kullanılabilecek 3 GB bedava internet kazanırlar.

Altıncı hafta : 4 Mart 2019 / 10 Mart 2019 tarihleri arasında Paycell ile yapacağınız 25 TL ve üzeri harcama yapan Turkcell aboneleri, bir gün boyunca kullanılabilecek 3 GB bedava internet kazanırlar.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet 2019 başlıklı makalemizde dergilik, salla kazan ve süpriz nokta hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status