Oynaması Zevkli 5 Bilgisayar Oyunu

Bilgisayar oyunları grafikleriyle adeta gerçeklik hissini yaşatıyor. Tabii grafik böyle kaliteli olunca oyundan alınan zevk bir hayli artıyor. Genellikle zevk ve heyecanın dorukta olduğu oyunlar FPS  türleridir. Her türden kaliteli oyunlar bulunur. Bilgisayar oyunlarında direkt amacınız aksiyon ve zevk ise işte o zaman bu liste sizin için diyebiliriz.

1-Call of Duty

Dünyanın en popüler FPS oyunudur diyebiliriz. FPS türündedir ve hikayesi çok güzeldir. Aksiyon ve eğlence için kesinlikle oynanması gereken efsane oyunlardan biridir.

2-Prince of Persia

Sizi içine hapsedecek kadar büyülü bir oyun. Hikayesi ve ilerleyişi bana göre dünyanın en iyisidir. Oyunun içinde bulunan bölüm sonu canavarları,karakterimizin akrobasi hareketleri,kaçış sahneleri,estetik dövüş stili ve efsane oyun müzikleri. Oyunun yerini assasın’s creed bile dolduramamıştır.

3-Far Cry 3

Harika bi oyundur. Far Cry 3 oyununu mutlaka oynamalısınız çünkü  diğer serilere göre daha güzeldir. Kalashnikov kullanımının gerçekliği,araba sürüşü gibi sahneleriyle çok zevk verir.

4-Crysis3

Oyunun yapımcıları türktür. Dünyanın en iyi oyunlarından biridir ve grafikleriyle ün salmıştır. Harika ötesi grafikleri,teknolojik ilerlemenin çok ileride olduğu bir oyun. Hikayesi ve senaryosuyla akılda kalacak bir oyun,alışılmışın dışında ve benzersiz.

5-  The Witcher 3

Güzel bir açık dünya oyunudur. Grafikleri ve oynanışı çok güzeldir. Bu tip oyunlar arasında en önde gelenlerden biridir. Oynanması gerekir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Oyun Nickleri 2018 başlıklı makalemizde oyun nickleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status