İşkur 500 Banka Personeli Alıyor

İşkur 500 Banka Personeli İlanını Açtı

İşkur tarafından Finansbank’ta çalıştırılmak üzere 500 personel alımı için başvurular başladı. Kasım ayında Finansbank için 500 personel alımı yapılacak. Bu personellerin en az lise mezunu olması gerekiyor ve personeller İstanbul’da istihdam edilecek. Yüzbinlerce iş arayan ve işveren kesimin buluştuğu İŞKUR platformuna üye olmak için en yakınınızdaki il veya ilçe binalarına şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR üzerinden açık güncel iş ilanları takip edilerek iş başvurusu yapılabilmektedir.

500 Personel Alımı

İşkur 500 Banka Personeli İlanını Açtı
İşkur 500 Banka Personeli İlanını Açtı

Finansbank satış temsilcisi ve plasiyer unvanıyla özel ve Daimi 500 açık pozisyonda değerlendirilmek üzere en az lise mezunu 500 personel alıyor. Banka personeli olarak çalışmak isteyenlerin daha önce İŞKUR’da kayıtları varsa internet sitesi üzerinden bu pozisyona başvurmaları gerekiyor aranan diğer şartlar ise şöyle sıralanıyor:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Düzgün bir diksiyona sahip olmak
  • En az lise mezunu olmak
  • Bankacılık alanında çalışmayı istemek ve bu konuda Kariyer yapmak hedefinde olmak
  • İletişim becerilerinin yüksek olması
  • 1984-2001 yılları arasında doğmuş olmak

Bu özellikleri taşıyanlar, İşkur resmi sitesine girerek başvuruda bulunabilirler. Daha önce kaydı olmayanlar ya da kaydı pasif durumda olanlar, kayıtlarını yenileyebilirler. Bunun için sitede internet şubesi seçeneğini seçerek giriş yapmak gerekiyor. İşverenler işveren sekmesine iş arayanlar ise iş arayan sekmesine tıklayarak üyeliklerini başlatabilirler. İşkur kaydı yaparken, çeşitli iş pozisyonlarında yeterliliğinizi göstermek adına, diploma bilgisi, bonservis ve alınan kursların bilgisi, özel yetenek bilgisi, varsa yabancı dil bilgisi gibi bilgiler girilmelidir. Üyeler güncelleşen yeni bilgileri yine İşkur sitesinde yenileyebilirler. Her gün çeşitli özel ve kamu kuruluşları İşkur üzerinden personel alımı yapıyor. Bu ilanları güncel olarak takip ederek, yeteneklerinize uygun pozisyonlarda istihdam edilebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emekli Maaşı Zammı Ne Kadar Oldu ? başlıklı makalemizde emekli maaşı 2019, emekli maaşı ne kadar oldu ve emekli maaşı yüzde kaç arttı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status