İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma konusunda herkes  araştırmalar yapıyor. Genellikle blog yazarak kazanma üzerinden  anlatılır fakat daha farklı teknikler mevcut. Hatta sonsuz teknik mevcut. Bana kalırsa başka birinin gösterdiği yöntem ile para kazanmak saçmadır. Önemli olan kendi özgün düşüncenizi bulmaktır.

 İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanmak deyince aklınıza öyle yatarak para kazanmk gelmemelidir. Çoğu insanda var bu algı. Aaa ne güzel  çalışmıyorsun,patronun yok ama bir sürü para kazanıyorsun! sizce bu mantıklı mı? bu kadar kolay para kazanılabilir mi bu dünyada en değerli şeyin para olduğu dönemde?

Giriş kısmında da dediğimiz gibi başkalarının fikriyle para kazanamazsınız. Para kazanmak için kendiniz bir fikir geliştirmelisiniz çünkü kimse kendi zenginlik yöntemini sizle paylaşmaz. Blog açın diyebilirler fakat size hangi konuda blog açacığınızı söylemezler,söylemezler çünkü konsept bulurlarsa kendileri açarlar zaten. Siz insanların ihtiyacına yönelik bir anahtar kelime bulup bir blog açacaksınız. Tabii ki blog sadece örnekti. Aynı şey bir e-ticaret  sitesi için de geçerli. Yani demek istediğim, internet üzerinden girişim yapmak hemen zenginlik getirmez. Önemli olan girişimin ne kadar ihtiyaca yönelik olduğudur.

Bir önceki yazımız olan Sohbetin Adresinde Sende Ol başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status