İnstagram Hesabıma Giriş Yapan Cihazlar/Tarihler

İnstagram hesabınıza en son giriş yapanları,en son giriş yapılan cihazları görmeniz mümkün. Böylelikle hesabınızın güvenliğinden emin olarak içinizi rahatlatabilirsiniz. Sözü uzatmadan işlemin nasıl yapılacağına geçmek istiyorum

İnstagram Giriş Yapan Cihazları Görüntüleme

→ Profilinize gidin ve Çarka tıklayın. Açılan menüde Gizlilik ve Güvenlik linkine tıklayın

Ardından Hesap Verilerini Görüntüle linkine tıklıyoruz

Ardından açılan bölümde “Hareketler” başlığı altında bulunan “girişler” ve “çıkışlar” linkine tıklayarak giriş çıkış tarihlerini görebilirsiniz

intagram hesabıma giren çıkanı öğrenme

Bir önceki yazımız olan İşlem Engelledi Sorunu Çözümü *İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 Comments

    1. Merhaba evet öğrenebilirsiniz bunun için yapmanız gereken İnstagram’a uygulama üzerinden değilde başka bir web tarayıcısından girmeniz gerekmektedir. Başka bir tarayıcıdan girdikten sonra profilinize giderek profili düzenle yazısının yan tarafındaki çarka basarak giriş hareketlerini seçerseniz giren ve kayıtlı telefon veya bilgisayarları görebilirsiniz. Dilerseniz ordan çıkışını yapabilirsiniz.

  1. Merhaba bu özelliği bilmeden önce başka cihazda hesabımı açık unutma düşüncesiyle şifremi değiştirdim. Sonra giriş hareketlerinde cihazların da olduğunu gördüm fakat şifreyi değiştirdiğim için kendi telefonum çıktı doğal olarak. Önceki cihazların geçmişi var mı öğrenebilir miyim?

    1. Merhaba internet tarayıcısı üzerinden giriş yaparak profilinize girin ve (Profili Düzenle) kısmının yan tarafındaki çarka tıklayın oradan Giriş hareketleri kısmına basarak istediğiniz kısma ulaşabilirsiniz dilerseniz oradan hangi konumdan giriş yapıldığınıda görebilirsiniz.

  2. merhaba, ınsagramımda hikaye atarken solda aşağıda kendi profilim dışında arkada yuvarlak içinde üç noktalı bir profil daha gözküyor. herşeyi kontrol ettim riskli birşey yok gibi duruyor. acaba güncellemelerden gelen birşey mi ? yoksa ben bir uygulama açtım ondan mı ? yoksa hesabım başkası tarafından mı kullanılıyor. yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status