AOL Edebiyat 7-8 Ders Notları

Açık Öğretim Lisesi için Powerpoint sunumu hazırladım. Sunum içersinde popüler konular mevcuttur ve telefonunuza indirerek arabada,işte ders çalışabilirsiniz. Tabii edebiyat 7-8 kitabına sahip olmanız ayrıdır,kitabı mutlaka alın sadece sunuma güvenmeyin. Bu sunum yetmez, edebiyat kitabını gidin halk eğitim  merkezinden alın.

Güncelleme ! !   bu konu 20 mayıs 2018 itibari ile güncellenmiştir. ( ne beleşçisiniz olm siz ya, 5 ayda 150 kişi indirdi notları 😀 )

Ben tek seferde edebiyat 5-6-7-8 derslerini verdim. Bu da kanıtı. zaten dikkat ederseniz 2017’de derslere ağırlık vermişim ve +70 almışım hep,çalışmak önemli

Arkadaşlar aşağıdaki google drive linkinde bulunan ders notları slayt şeklindedir. Onu indirirseniz 15 sayfalık özet notlarımı sizlere paylaştığımı göreceksiniz,umarım işinize yarar. Fakat daha etkili sınav sonuçları için aşağıdaki MEB kitaplarını ara sıra okuyun. Ne kaybedersiniz?

Kitapların PDF halini isteyenler(Not değil bu,komple kitap. Notlar aşağıdaki başlıkta)

http://aok.meb.gov.tr/pdf/turkedebiyati_7.pdf

http://aok.meb.gov.tr/pdf/turkedebiyati_8.pdf

Yukarıdaki 2 linkte bulunan PDF’ler bizzat edebiyat 7-8 ders kitaplarıyla aynıdır. Ders notlarını çalışırken ara sıra bu PDF’lere bakarak etkili çalışabilirsiniz.  Nasıl yani? Ben notlar arasında yazar ve eserler belirttim. Bu yazarları kitapta bulup biraz okuyun,not ve PDF kitabı harmanlamanız iyi olacaktır. Yaklaşık 2-3 günlük çalışmayla rahatlıkla +55 puanlık not çıkarırsınız. Baştan savma şekilde notları vermeyi ben de bilirim fakat düzgünce sınavı geçmek için dediklerimi yapın lütfen. Yukarıdaki 2 linki sadece Wİ-Fİ bağlantınız varken  açın çünkü kitap olduğu için internetiniz çok gider eğer mobil açıksa.

AOL Edebiyat 7-8 Ders Notları

https://drive.google.com/open?id=1kEhmkwWOn-SQDwLLPnwahed4ZdOlAwGN

Test Çözmek İsteyenler

http://aok.meb.gov.tr/cevrimici-testler/index.php adresine gidiniz ve dersinizi,dersinizi seçerek testler yapın. Bu testler sizi çok geliştirecektir. Dikkat edin yanlış testi seçmeyin,seçtiğiniz derslerin kodları var zaten onlara bakarak seçin.

Bu yazı size +10 puan kazandıracak :→Garipçiler kimdir? edebiyat sınavlarında neden çıkar?

Bir önceki yazımız olan Kitap Okumanın Faydaları(madde madde) başlıklı makalemizde kitap okumanın faydaları kısaca hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status