2019 Scooter Çeşitleri

Scooter eskiden sadece çocukların kullandığı bir eğlence aleti olsa da, yeni çıkan modelleriyle, eğlence anlayışının da değişip özgürleşmesiyle artık her kesime hitap eden bir şeye dönüştü.

2019 Scooter Çeşitleri
2019 Scooter Çeşitleri

Yeni Scooter Çeşitleri Özellikleri

Scooter’ı sadece tutma saplı modeliyle biliriz ancak 2016 senesinde çıkarılan ve kısa sürede çok fazla beğeni toplayan denge tahtası olarak adlandırabileceğimiz alet de bir scooter ve çok fazla kişi tarafından da severek kullanılıyor. Ya da denge sorunu olanlar, veya küçük çocuklar için önünde iki tekerleği arkasında tek tekerleği bulunan modelleri de mevcut. Çocuklar içinse sevilen çizgifilm kahramanlarının teması işlenmiş eğlenceli ürünler de var.

Scooter İşlevi

Scooter bir ayağınız platformun üzerinde, diğer ayağınızın ucuyla ise yere itme kuvveti uygulayarak size hareket kazandıracak olan enerjiyi yarattığınız, bisiklet kadar hızlı gidemese de aslında bir eğlence ve ulaşım aracıdır. Kullanıcı grubuna, cinsiyete ve boy ve kiloya göre değişmek üzere genelde tahta, plastik ya da metaldan bir tabakanın ön ve arka tarafında bulunan silindir tekerlekler ve boyunuza göre değişen farklı uzunluklardaki tutma sapıyla basit bir alettir. Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var, hız sorunundan ötürü ulaşım için kullanılması pek yaygın değildir. Tabii yine de zevkler tartışılmaz.

Scooter Çeşitlerinin Etkileri Ve Faydaları

Zamanınızı eğlenerek geçirmenizi sağlamak gibi mutluluk ve huzur verici etkileri bulunduğu gibi aslında bacak kaslarınızı çalıştırarak fit olmanıza ya da fit kalmanıza da katkı sağlar. Özellikle de son çıkan, tutma sapı bulunmayan denge tahtası direk olarak vücudunuzun şeklinden yararlanarak dengenizi sağlamanız için sizi zorladığından dolayı duruş bozukluklarına birebir iyi gelecek ve sadece bacaklarınızı değil tüm vücut kaslarınızı çalıştıracaktır.

Bir önceki yazımız olan 2019 Sigara Zammı - Sigara Fiyatları Ne Kadar Oldu ? başlıklı makalemizde 2019 sigara fiyatları, 6 nisan 2019 sigara fiyatları ve sigara fiyatları arttımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status