Sevgiliye Alınacak En Güzel Hediyeler

Bu yazıyı sonuna kadar okuyun,sizi pişman etmeyecek.Sevgiliye alınacak hediye çok çok kafa yorar. En güzel hediyeler nelerdir, kız mı erkek mi zaten ona göre hediye değişir. Sevgilinizin nelerden hoşlandığını bilmek,alacağınız hediyeyi iyi seçmek,özel bir gün ise o güne özel hediye almak falan. Doğum günü ise tabii daha farklı hediye almanız lazım çünkü başkaları da hediye alacağı için daha ön plana çıkacak hediyeniz olmalıdır.

Sevgiliye Alınacak Güzel Hediyeler

Öncelikle sizi aydınlatacak bir metin gireyim buraya ben. İnsanların çoğu gereksiz yere hediye fikri düşünüyor. Halbuki kimse

özel hediye beklemiyor, insanlar ince düşünülmüş hediyeler değil, insanlar itibarı olan hediye istiyor. Hangi kadına bakarsanız bakın itibarlı hediye isteyecektir. Tektaş gibi,altın bilezik gibi. Erkekler ise takım elbise vs vs. İnsanlara alacağınız hediyenin ne olduğu önemli değil, önemli olan aldığınız hediyenin toplumdaki itibarıdır. Kimse daha önce başkasına alınmamış hediye peşinde değil, bu sadece  hediyeyi alan kişinin basit algısı. Hangi kadın tektaş verdiğiniz zaman size “bunu herkes alıyo yaa” der? hangi  erkek “bu mavi takım elbise herkeste var ya” der? demez,yok böyle bir şey.

İnsanlar açıkca söylemese bile değerli hediye istiyor. Örneğin sevgilinize  doğum gününde bardak alırsanız sizden ayrılma planları yapma ihtimali var.Paragöz olduğundan değil,bu kadar vizyonsuz birini istemeyecektir. Bardak ne yani? heyecanlandırmaz bile bu sevgiliyi. Pinti olduğunuzu,maksimum bu kadar olduğunuzu düşünür.

Hatıra İle Hediyeyi Karıştırmayın

Bardak,çorap gibi şeyler hatıradır. Hediye olarak görülmemeli.  Gelelim hediye listesine… (çok zenginler için ürün yok listede,zaten çok zengin listeye mi bakar)

Ayrıca hediyeyi almadan önce düşünün,sevgiliniz nelerden hoşlandığını,almayı planladığı,almak için para biriktirdiği bir şeyler var mı?

 1. Fotoğraf makinesi
 2. Laptop
 3. Telefon
 4. Yüzük
 5. Kolye
 6. Bilezik
 7. Ayakkabı
 8. Mont
 9. Tost makinesi
 10. Üzerinde uzanmalık rahat bi koltuk
 11. Çanta
 12. Takım elbise
 13. Taraftar forması
 14. Parfüm
 15. Krampon (futbol seviyorsa)
 16. Bulaşık makinesi
 17. Çamaşır makinesi
 18. Etek
 19. Kot pantolon
 20. Gömlek
 21. Kol saati
 22. Diğer seçenek ise bir alışveriş sitesine girip dolaşmanız,böylece gördüğünüz ürünler arasından hediye beğenme ihtimaliniz var.

Şimdi buraya kadar okurken ne düşündünüz? “bunu herkes alıyor ya” düşüncesini kenara attınız mı? atıcaksın bu düşünceyi. Çünkü kimse değerli bir hediyeyi ama herkes alır bunu yaaa diye karşılamaz,özel algılar insanlar hediyeyi. Aynı hediyenin çok fakrlı türü var,hoş olanını seçeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Alınacak Anlamlı Hediyeler[14 Şubat] başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status