Ücretsiz Sesli Konuşma Programları

Günümüzde her ne kadar facebook,twitter,instagram gibi sosyal ağlarla iletişim sağlansada tam anlamıyla kişisel   iletişim için bu ağlar yetersiz kalabiliyor. Özellikle tek seferlik ya da kişisel kimliğimizi açığa çıkarmadan daha bireysel bir görüşme için sesli konuşma programları gerekebiliyor.

En İyi Sesli Konuşma Programları

1-RaidCall

RaidCall ile istenirse toplu görüşme ya da 1-1 görüşme yapılabilir. Bir oda kuruyorsunuz ve oda numarasını bilenler gelebiliyor. Oda numarasını siz vermediğiniz sürece başkalarının gelmesi mümkün değil. Aynı zamanda yönetici özellikleride bulunuyor mesela istediğiniz kişiyi susturabilir,banlayabilirsiniz. RaidCall üye olarak kullanılabilen bir programdır.

RaidCall İndir

2- TeamSpeak

RaidCall ile hemen hemen aynıdır fakat daha profesyoneldir. Eğer oyun grubu falan kuracaksanız öneririm fakat basit iletişimler için biraz fazladır.

TeamSpeak İndir

3-Skype

Skype en popüler sesli ve görüntülü konuşma programlarından biridir. Microsoft tarafından  yapılmıştır haliyle oldukça kalitelidir. Skype kullanmak için hotmail hesabınız olmalıdır ve gayet kolay bir şekilde sesli,görüntülü ya da isterseniz sadece sesli konuşabilirsiniz.

Skype İndir

Bir önceki yazımız olan Bilgisayardan Nasıl Program Silinir? başlıklı makalemizde pc den program kaldırma, program silme ve windowstan program silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status