Oppo Reno 3 Pro’nun Özellikleri Ortaya Çıktı!

Son zamanlarda piyasada isminden fazlasıyla söz ettiren kendini sürekli güncel tutan bir firma olan Oppo, yeni çıkaracak olduğu model Oppo Reno 3 Pro ile gündeme tekrar oturmaya hazırlanıyor. Sizler için Oppo Reno 3 Pro’nun özellikleri yazımızın devamında.

Üretim yeri Çin olan teknolojiye önem veren firma Oppo yeni çıkaracağı modeller ile sürekli karşımıza çıkmaya devam ediyor ve bunu devam ettirecek gibi. Daha yeni geçtiğimiz ay çıkan Oppo Reno 3 Pro, şimdi ise teknik özellikleri ile beraber karşımıza çıkıyor.

Öncelikli olarak cihazın en çok beğenilen ve dikkat çeken noktaları ile başlayalım. Oppo Reno 3 Pro, Arka tarafında dörtlü bir kamera sistemi yer almakta. Ana kamerası 48MP olan diğer kameraları ise, 13MP‘lik ultra geniş açı kamerası ile devam ediyor ardından gelen diğer iki kamera ise biri 8MP diğeride 2MP olduğu söylenmekte. Ancak ön kamera için daha pek açıklayıcı bir bilgi bulunmamakta.

Oppo Reno 3 Pro
Oppo Reno 3 Pro

Yenilikçi firma performans konusunda Qualcomm firmasının geçenlerde tanıtılan yeni Snapdragon 765G ile gelmesi bekleniyor. Oppo Reno 3 Pro işlemciye bağlı olarak 5G desteğide bulunuyor olacak. Oppo 765G’yi 12 GB RAM bellek ile güçlendirmiş. Batarya konusunda ne çok düşük ne çok yüksek bir batarya kullanılmamış gibi duruyor üzerinde ise 4025mAh’lik bir bataryadan gücünü sağlıyor. Ekran kısmında ise 6.5 inç OLED bir ekran ile geleceği düşünülüyor, yapılan bilgilendirmelere göre ise ekranın delikli olacağıda belirtilmekte.

Oppo Reno 3 Pro henüz çıkış tarihi belli değil bunun yanı sıra özellikleri bile tam oturmuş sayılmaz bazı değişiklikler yapılabilir. Ancak tahminler göre Aralık 2019′ ortasında veya sonunda olması planlanıyor. Şimdiden merak konusu olan Oppo Reno 3 Pro tasarımı ve diğer özellikleribib nasıl olacağı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status