2019 Yılbaşı, Yeni Yıl Programları – İzmir Ve Ankara

Her yeni yıl da olduğu gibi bu yıl da  yoğun planları olan insanlar var.  Kimilerinin öcü gibi gördüğü,kimilerinin sadece eğlence ve abartmaya gerek yok diyerek geçtiği bir kutlama. Öyle ya da böyle yeni yıl insana yenilenmişlik hissettiriyor. Eski sayfayı kapatıp yenisine doğru yelken açtırmış hissettiriyor.

2019 yılbaşı programları ankara konusunda en başta gelen şehirlerden birisi. Hem ülkemizin başkenti olması,hem de yoğun nüfusuyla pek tabii ilgi çeken şehirlerin başında. Ankaralılar tıpkı diğer şehirlerde olduğu gibi kar bekliyor. Kar yağışı ve yeni yıl oldukça özdezmiş bir ikilidir.

Buna nazaran, İzmir yılbaşı programları 2019 pek sessiz geçecek gibi değil. İzmirliler kar konusunda ümitli olmasa bile,coşku ve heyecanla yeni yılı bekliyor. Nüfusu yoğun olan bu iki şehir yılbaşına oldukça hazır.

yeni yıl

Yeni yıl kutlamaları için bazı kısıtlamaların geleceğini düşünüyorum. Alkol kontrolleri gibi rutin işlemler çok yoğun şekilde yapılacaktır ve tacize karşı sivil polislerin ciddi sayıda olacağını düşünmekteyim. Yeni yıl konusunda gezilecek yerleri saymakla bitiremeyiz.

Yılbaşında kişisel güvenlik

  • Size ısrarla bakmakta olan kişilere dikkat edin.
  • Mutlak ama mutlaka arkadaş grubunuz olsun
  • Rahatsız oldugunuz kişilere karşı bunu hemen belli edin
  • Sakın yanınıza önemli eşya almayın
  • Pantolonunuzun arka cebine cüzdan,telefon gibi eşyalar koymayın

Yılbaşı gibi eğlenceler sapıklar için ayrı açıdan bir eğlence. Kendinizi ve sevdiklerinizi korumayı unutmayın.

About the Author: kadir

Sana yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı? :) Faydalı olduğunu düşündüğünüz bir yazıya yorum yazmanız teşekkür sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir